Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőmnek nincs mindig kedve szexelni?

Figyelt kérdés
Van, hogy napközben szeretnék, de ő azt mondja, hogy “majd később”. Ezt mondjuk be is szokta tartani, és általában késő délután/este van szex, de amikor én kérdem (délben-kora délután), sokszor nem szokott lenni kedve. Ez más lányoknál is így van? Normális lenne, hogy akkor nincs kedve, de később van, vagy igazából később sincs? Átlagban heti 6x szoktunk szexelni.

2020. okt. 11. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Normális, később még lehet kedve
Nem normális, később sincs kedve
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Heti 6? Ember, örülj a szerencsédnek!
2020. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is örülj. Lányként heti 6-tal bőven elégedett lennék, ha meg ebből “csak” fele annyiszor sikerülne orgazmus, még az is nagy öröm lenne.😀 Ne erőltesd, mert elmegy a kedve.

Mi nem szexelünk olyan sokszor, de a rántott husi se olyan ha minden vasárnap azt eszed, ellenben azzal ha csak ünnepekkor..😂 (rossz példa, a poén kedvéért írtam.)

2020. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen normális. Nem a szex az élet legfontosabb dolga. Heti 6 az még sok is. L.
2020. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Így azeért megnyugodtam.

#3 nekem napi 2x simán lenne kedvem, mert mindig megkívánom a párom. Lányoknál ez általában nincs így, tudom.

2020. okt. 11. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Nekem lenne kedvem szexelni.. ha szeretnél írj, benne lennék 1-2 dologban :) 19/L
2020. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális. A legtöbb kapcsolatban előbb-utóbb eljön az a pillanat, amikor a pasi többet akar, míg a nő libidója hanyatlik. Ilyenkor nem beszélni kell róla, hanem meghozni a kedvét.
2020. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 bocsi, de nem élek a lehetőséggel.
2020. okt. 12. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!