Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátnőmnek szexelés közben jött meg?

Figyelt kérdés

Ugy nem lehet ettől baja?


Amúgy én még sosem láttam vérző puncit, eléggé ijesztő volt, nagyon vérzett neki. Mikor elkeztük nem vérzett, misszionárus végén vettem észre, de nagyon véres lett a farkam, meg a lepedő is. Nem gondoltam volna hogy ennyire vérzik ilyenkor.

Nem irigylem a lányokat nem lehet valami jó:(


2022. okt. 29. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz
2022. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz senkinek semmi baja. A menstruáció egy természetes dolog.
2022. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális, hogy szexuális izgalom hatására beindul a menstruáció. Persze nyilván nem spontán, hanem akkor amikor már kb úgyis ideje lenne, egy-két napot tudja előre hozni
2022. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja egyikőtöknek sem. Ez előfordul, sőt olyanok is vannak, akik azokon a napokon is ugyanúgy szexelnek. Nem kell megijedni, természetes dolog.
2022. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sokunknak nemcsak peteéréskor, hanem menzesz előtt is magasabb a libidója. Ha ott tart a ciklus, hogy bármikor "beüthet", akkor erre jócskán rátehet egy orgazmus. Ha nem veled lett volna, lehet, hogy épp masztizott volna ezerrel, mint sok más lány/nő, akiknek épp akkor vagy azután jön meg, hogy elélveztek párszor.

Igen, nagyon tud vérezni.

Állítólag összességében egy dl-nyi vért veszítünk egy ciklus alatt, mégis ijesztően soknak hathat, mert mindenhova jut belőle, ha épp úgy van. Nőnek lenni sokszor szívás, de nem akarok vitát generálni azokkal, akik szerint nekünk csak megszületni volt nehéz. XD

2022. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Úristen, meg fogtok halni, mindketten. Ebben biztos lehetsz!
2022. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a 6-ost miért pontoztátok le, mert 100%-ban igazat írt. Legalábbis én még nem láttam olyat, aki ne halt volna meg... ha más nem olyan 90-100 éves kora körül
2022. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 PONTOSAN ERRŐL VAN SZÓ!


Nem mondtam hogy mikor, vagy mitől halnak meg, de meg fognak, ez tuti. :)

2022. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6-7-8 itt nem az állítás igazságtartalmáról van szó az értékelésnél, hanem a hasznosságáról. És nem éppen lehet annak nevezni.
2022. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért? mi van ha azt hitte eddig hogy örökké él, és létezik a télapó is? :D :D
2022. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!