Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy értessem meg a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a barátommal hogy nem akarok szexelni vele munka után?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon aranyos,mert mindig eljön értem munka után,meg sokszor elvisz kajálni,meg beszélgetünk,de ha nála alszom mindig az van hogy szexelni akar. Viszont én már olyan fáradt vagyok munka után,hogy egyszerűen nincs kedvem. Lehet azért csinálja mert viszonylag rövid ideje vagyunk együtt, májusban jöttünk össze.

2022. okt. 28. 19:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

20-as.

Nálunk ez fordítva működik. A páromnak nincs energiája munka után, ő inkább reggel szereti mikor kipihent. Na de persze mindig este jön össze legtöbbször.

2022. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is fordítva van. Én nőként melózok 2 műszakban, fizikai munkát, ő home officeban dolgozik. Hulla vagyok estére, mégis én kezdeményezek többször szexet.

#10

2022. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
54%

Milyen a nemi életetek, mert a leírtak alapján NINCS! Nézd, fiatal, tetterős férfi a barátod, aki élete csúcsformájában van a libidója az egekben, és pusztán a látványtól hogy az ágyban van mellette egy finom, meleg és izgató női test majd eldurran az...agya. Az biztos hogy most életetek ezen szakaszában nem passzoltok össze, és az is biztos, hogyha nem találtok megoldást a nemi életetek legalább kielégítő szintjére fejlődni, a párkapcsolati státuszod a kapcsolatban- ból átvált szinglire.

Gondolom te is igényelnéd néha hogy valaki jó alaposan megkeféljen, na ehhez kellene valami esőnapot összehozni.

Szeretsz kefélni? Mert férfiként, ebben a korban ez a létezés egyik értele.

2022. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
55%

19# Ott a pont!


Feleségem orvos, amíg állami korházban dolgozott (csak délelőtti műszakban) kiegyensúlyozott életünk volt, beleértve a szexet is. Az sem változtatott ezen, amikor én jó sokat dolgoztam készenléti jellegű állásban, három műszakban (5-15, 11-23, 14-24), hétköznap és a legtöbb hétvégén is. Akkor is jól megvoltunk, amikor jöttek a gyerekek.

Mikor romlott el a helyzet? Amikor mindkettőnket leépítette a fidesz és magánvállalkozók lettünk, külön - külön. Azóta reggel elmegy dolgozni, este hazajön. Mára jobban hajtja a pénzt, mint én, és egyszerűen nem tud leállni. Eleinte még jó volt, mert én itthon dolgozom és akkoriban még csináltunk szabadnapokat, ill. szabad délelőttöket. Gyerekek óvodában, majd iskolában, mi pedig, hol randiztunk, hol itthon szexeltünk kedvünk szerint. Sajnálatosan a szenvedélye, az érdeklődése átfordult teljesen a munka és a pénzhajtás irányba. Évek óta nincs köztünk szex! :-( Mára csupán egyfajta baráti, lakótársi viszonnyá változott a házasságunk. :-(


20# Szintén igazad van! Nejem is inkább reggel volt beindulva, amikor még kívánta a szexet. Több barátnőm, partnerem volt még így.

2022. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Tessék! Egy igazi nő a 22es!
2022. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem küld el neki, ennek a kérdésnek a link-jét. Hátha válaszol rá valamit, amiből kiderűlne számodra, a hogyan.
2022. okt. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt és szakítottam is miatta.

Egy friss kapcsolat, ahol sok a veszekedés és alig van szex fabatkát sem ér.

F

2022. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Oké, és akkor mikor akarsz, ha nem munka után? Heti 2 szex, mikor szabadnapos vagy, és annyi?
2022. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Így van! Egy jó kapcsolatban sokat b@cszik az ember!
2022. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnél kiderült, hogy hét végén is munka van, szóval szex az nincs.

Ezért sem válaszol semmit.

2022. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!