Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy értessem meg a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a barátommal hogy nem akarok szexelni vele munka után?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon aranyos,mert mindig eljön értem munka után,meg sokszor elvisz kajálni,meg beszélgetünk,de ha nála alszom mindig az van hogy szexelni akar. Viszont én már olyan fáradt vagyok munka után,hogy egyszerűen nincs kedvem. Lehet azért csinálja mert viszonylag rövid ideje vagyunk együtt, májusban jöttünk össze.

2022. okt. 28. 19:31
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Emiatt szoktunk veszekedni,szerinte is sokat gürizek,meg igazából mindenki szerint sokat gürizek,mert hétvégente is járok dolgozni másodállásban,de muszáj mert technikum után egyetemre akarok menni,és valószínűleg hogy csak önköltségesre vesznek fel,bár ki tudja viszont mindenre fel kell készülni,és ugye az nagyon sokba lesz nekem,meg amúgy is nagyok az igényeim. 8-as,azért mert vannak céljaim és teszek is értük,az még nem jelenti azt hogy nekem nem való pasi.9-es meg.szimplán egy idiót.
2022. okt. 28. 20:16
 12/30 A kérdező kommentje:
*idióta
2022. okt. 28. 20:17
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Akkor engedd el a palit, és robotold magad halálra.
2022. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
83%

"szoktunk veszekedni,szerinte is sokat gürizek"

Hát akkor tényleg ez lesz.

Engedd el most, ne raboljátok egymás idejét.

2022. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%

10es vagyok.

Ez így akkor nem fog menni. Lehet hogy megfelelő emberek vagytok egymásnak, de nem a megfelelő időben találkoztatok. Nem várhatod el tőle, hogy csak ő alkalmazkodjon hozzád a szexben.

2022. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem való neked párkapcsolat.


El kell dönteni mi a fontosabb.


Szerintem nem a munka.


Ezért nincsenek jól működő kapcsolatok.


Értem, a miértjét a dolognak, de ülj le, gondold át, hogy jó-e az amit, és ahogyan csinálsz most.

2022. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
81%
Ne robotoljátok egymás idejét.
2022. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%
Majd ràdöbbensz ha lelépett ami jogos, teljesen el van hanyagolva a pasi...
2022. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%
Egy normális kapcsolatba igen is kell a szex. Ha nincs, akkor az a kapcsolat halott.
2022. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
A férfiakra a fizikai mozgás, legyen munka vagy sport ösztönzően hat a libidóra, miközben a nőknél általában fordítva van. Számtalan olyan eset létezik, amikor a férfi délután, este szeretkezne, miközben a nő inkább reggel pihenés után.
2022. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!