Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy értessem meg a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a barátommal hogy nem akarok szexelni vele munka után?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon aranyos,mert mindig eljön értem munka után,meg sokszor elvisz kajálni,meg beszélgetünk,de ha nála alszom mindig az van hogy szexelni akar. Viszont én már olyan fáradt vagyok munka után,hogy egyszerűen nincs kedvem. Lehet azért csinálja mert viszonylag rövid ideje vagyunk együtt, májusban jöttünk össze.

2022. okt. 28. 19:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
49%
Ja, jóllakni a pénzén nem vagy fáradt? csak ha dugni kell? :D
2022. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Szoktatok néha beszélni is?

Ideje lenne elkezdeni.

2022. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Én is voltam hasonló helyzetben és szép szóval valamint kommunikációval nem tudtam hatni rá. Én besértődtem egy kicsit és miután belátta, hogy miért már megértette.
2022. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy,én sose kérek tőle semmit,ezeket magától csinálja. Amúgy meg dolgozom 3 műszakba, mellette tanulok,ne félj én nem vagyok rászorulva egy férfi pénzére.
2022. okt. 28. 19:41
 5/30 A kérdező kommentje:
Ezt az elsőnek írtam. Amúgy szoktunk beszélgetni sokat,és nincs vele probléma,csak én a 4-5 műszakom után olyan szinten kimerülök, hogy az nem igaz. Plusz még a suliba is helyt kell állni,igaz hogy nem egyetem csak egy technikum,de azért kell tanulni,mert még se egy bolti eladó tanfolyam.
2022. okt. 28. 19:43
 6/30 anonim ***** válasza:
14%

Na, akkor ezt így mondd el neki.

Ha nem érti meg, akkor erősebben.

VISZONT!

Ha van önuralma, akkor csinálhatsz olyat, hogy összebújtok, tapizhat kedvére, aztán ezzel kész is.

Te alszol, ő pedig átölel.

2022. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk sosem lennék annyira saját magam rabszolgája hogy annyit gürizzek ami már az életem rovására megy.
2022. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Van egy rossz hírem ez a fáradtság hamarosan a baràtod elvesztéséhez vezet,ami érthető ha lelép,azt làtja hogy nem kivànod pedig friss kapcsolat,bàr neked pasi nem való,az fix...
2022. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
39%
Figyelj csak, ha már érted megy, jóllakat meg beszélget is veled(ami nem kis dolog) akkor az minimum hogy szét teszed a lábad!
2022. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%

7-essel értek egyet. Lehet munkahelyet kellene váltanod, vagy kevesebb óraszámban/ műszakban dolgoznod (nem tudom, hétvégén dolgozol-e), mert ez a kapcsolat rovására megy. Egy darabig tűrni fogja az elutasítást, de nem örökké.

Hidd el tudom mit beszélek, én két műszak mellett tolom az egyetemet, tudom milyen mikor hazaesel fáradtan.

2022. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!