Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan (igényes, szép)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan (igényes, szép) nők, aki nem prostik, nem is keresnek “sugar” kapcsolatot, de ha egy számukra megfelelő pasi tenne pénzes ajánlatot, akkor abba belemennének?

Figyelt kérdés

2022. okt. 27. 22:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
#7 ha ilyen menő vagy hogy pénzt ajánlottak neked nők akkor gondolom nem okozna gondot nőt felcsípni szimpátia alapon, s nem kellene pénzt ajánlgatnod 😅
2022. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
8, hát ez az.. Tehát fordított esetben lehet olyan nő, aki ingyen is lefeküdne az adott pasival, de ha kapott egy mellé egy ajánlatot, akkor nem utasítja vissza..
2022. okt. 27. 23:09
 13/27 anonim ***** válasza:
48%

A 6-os vagyok!


10-es!


Te is pont ugyanolyan ostoba vagy mint azok a nők akikről írtam! Sehol nem írtam szerelemről vagy szimpátiáról. Én arról beszélek, hogyha megegyezünk az összegben, és, hogy azért mit vállal, akkor ne a felét teljesítse annak amit vállalt ha egyszer én kifizetem neki amit ígértem.

És igenis ha havi több százezer forintok kap tőlem, akkor ne ő akarja szabni a feltételeket, és ne tegyen úgy, mintha az egyenrangú párom lenne.


Hol olvastál olyat, hogy és szimpátiát várok a pénzemért, vagy szerelmet, vagy, hogy többet jelentsek neki? Fogyatékos!

2022. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
#12 ha ingyen is meg tudnád dugni akkor mi a logika benne hogy utána még pénzt ajánlasz érte?
2022. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

11, gondolom nem a humán tárgyak voltak az erősségeid.

1.: egy nő volt, nem “ajánlgattak nők”

2.: Nem tudhatod, hogy hol van nálam a léc, vagy pl. ez-e a perverzióm, hogy fizessek, vagy lábfétises vagyok-e

stb.-stb..

2022. okt. 27. 23:29
 16/27 A kérdező kommentje:
14: de ezt nem lehet előre tudni..
2022. okt. 27. 23:31
 17/27 anonim ***** válasza:
#16 azt viszont előre lehet tudni hogy a nők döntő többsége elküld melegebb éghajlatra amint pénzt ajánlasz neki
2022. okt. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Magam részéről kihagynám
2022. okt. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Álszent, prűd és irigy nőként fújtatva kérném ki magamnak, majd önmagam elől is titkolva és szégyellve bánnám, de inkább a jogos felháborodásomra fognám a kiakadásomat. Azonban nem vagyok sem álszent, sem prűd. Irigy olykor egy kicsit igen. Mivel nem gondolom magamat annyira nagy számnak (lásd: insta-modellek), akit ilyen ajánlatokkal ostromolna valaki, akivel egyébként is szívesen lenne, ezért várhatóan megúszom ezt az erkölcsi dilemmát.
2022. okt. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy te nem a pay pig-es pasi vagy.
2022. okt. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!