Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves leszek de még sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves leszek de még sosem nyaltam puncit. 1 éve vagyon szingli, de félek hogy egy következő kapcsolatban ez nagyon ciki lesz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rá vagyok erre parázva!

2022. okt. 27. 12:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

"Ez a bacilus akkor termelődik igazán, amikor szexuális aktus van. A szervezet magának termeli, innen lehet túltermelés."


Még ilyenről nem hallottam, de biztos létezik, de a nők többségének nincs semmi baja, ha fenék nyalás után a puncit is kinyalom, hidd el, persze mint írtam egészséges, tiszta emberekről beszélek.

Nyilván nem fontos ezt csinálni mert egy kis rizikó faktor, de ilyen alapon az kézzel történő punci érintést is el leehet hagyni, meg a nyalást is (a szájban is van baci bőven, csak a nyálka hártya semlegesíti folyamatosan).

És te hogy szexeltél a "betegséged" alatt, szopással karban tartottad a párod, ő csinált valamit neked?

2022. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
31. Okoskodj tovább, ahogy neked jól esik. :)
2022. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Na végre már. Hagyjátok rá, aztán majd lesz vele valami. Aki engedi neki így, és nem lesz semmi baja, az szerencsés, akinek meg lesz, az így járt - reméljük, fizetett annyit az élményért, amennyiből kijön a nőgyógyász meg a kezelés költsége.
2022. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
33. Így így. :)
2022. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!