Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek régóta nincs kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek régóta nincs kapcsolata, de hiányzik a szex?? Ki hogy oldja meg nőként?

Figyelt kérdés
Nálam 4 éve nincs semmi,nem nagyon keresek kapcsolatot , nem tudok könnyen beleszeretni valakibe, de a szex valamikor hiányzik, álmomban szexelek. Gondoltam már szextàrkeresőn, kissé szégyenlős vagyok, meg amúgy nem raknėk fotót magamról , nehogy véletlenül ismerőseim meglàsson.

2022. jún. 5. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szenvedek.
2022. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
3 hónapja nem szexeltem...kaparom a falat...a vibri se segít, valamennyit enyhít de nem teljesen😅azelőtt sokáig bírtam szex nélkül akár kapcsolatban is, de most valamiért a mindennapjaim megrovására megy
2022. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ismerős, szakítás után pár hónapig hiányzott a szex. Utána már nem....csak nagyon -nagyon ritkán.. De mostanában nagyon.. Vibrátor nekem sem segít.. Ki dobtam pár éve ezelőtt..🤦‍♀️😅
2022. jún. 5. 22:58
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nem kell szextárskeresőzni. Tinderre elég felmenni. Ott képet is bátran rakhatsz ki. Ma már nem gáz egyáltalán, mindenki fent van.


Nem kell kiírnod semmit, nem kell tudniuk a jelentkezőknek, hogy csak farokra van szükséged, majd a randin jelzed, sejtelmesen, stb... behálózód, ujjad köré csavarod, elcsábítod, stb...

Legyenek jó minőségű képek, popsis kép, dekoltázsos, stb... nem kihívó, csak sejtető. Ez a lényeg, hogy soha ne legyél kihívó, mindig csak sejtető.

2022. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bulikban, meg ha felbátorodom akkor igazából bárhol, azt szedek össze akit akarok. Nem kell ehhez szextárskereső :D és nem vagyok különösen szép sem, inkább átlagos külsőre, de fiatal vagyok és felszabadult.
2022. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kell azon szégyenlősködni ha az ember Tindert használ. Én két éve vagyok szingli, nekem bejött. Ha meg ismerős meglát, akkor ő is épp annyira tagja ennek mint én, mit kéne ezen szégyellni?
2022. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem azokat akik nagyon nehezen bírják. Én sem szexelek, pedig 21 vagyok, de ha kiverem, post nut clarityvel együtt teljesen el is múlik minden kellemetlen dolog.
2022. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van valaki aki segít ilyenkor, vagy alkalmi kapcsolatok, egy éjszakás kalandok.
2022. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Én a válásom után voltam hasonló helyzetben. Eleinte nem is hiányzott, aztán kB. 2 hónap után már minden bajom volt.

Szórakozni nem nagyon jártam,vibrátorom meg nincsen. Aztán egyszer az egyik kolléganőm meghívott az esküvőjére. Megismerkedtem egy pasival, és háát annyira kivoltam, hogy ott meg is történt a dolog...

Nem vagyok rá büszke, dehát ez van. Tehát szerintem keresd a lehetőséget, és nyitott szemmel járj. :)

2022. jún. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Szextárskeresők tökéletesen alkalmasak erre. Nem kell képet felrakni így is rengetegen fognak írni.
2022. jún. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!