Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves leszek de még sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves leszek de még sosem nyaltam puncit. 1 éve vagyon szingli, de félek hogy egy következő kapcsolatban ez nagyon ciki lesz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rá vagyok erre parázva!

2022. okt. 27. 12:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

#20

Szex előtt jó mosd meg a feneked is és akkor nem lesz gond a popsi nyalás utáni csikló nyalással.

2022. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
19,21 Akkoris fertőzésveszély, te idióta. :)
2022. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

#22

Ha rendesen megmosod akkor szinte nulla a fertőzésveszély, persze van némi veszély, de kb. annyi mint amikor kézzel a puncidat izgatja a férfi persze mosott kézzel, akkor azt sem engeded?? (nagyon prűd lehetsz...)

Persze ne csak a szex előtt mosd meg, hanem mindig tartsd tisztán és úgy próbálkozz.

2022. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
55%

23. Nem érted, igaz? Az iskolában nem tanították meg, hogyan kell mondatot értelmezni?


Protsituáltal nagy a riziko, úgyis!

Testnedvvel terjed a legtöbb némi betegség! Az tudod mit jelent, ugye?



Egyébként meg a páromnak engedek mindent és ha úgy engedi az idő, napi 2x szexelünk, amiben orál és minden is benne van. Nem az én szegénységi bizonyítványom, hogy neked prostihoz kellett járnod, mert egyébként nem tudtál volna egy értelmes nőn gyakorolni, aki esetleg a párod is. ;)

2022. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
43%

A mondat értelmezéssel neked van gondod, prostiról te beszéltél, én nem, én arról beszéltem, hogy mosd meg a feneked rendesen, folyamatosan tartsd tisztán és, ha szex előtt is jól megmosod, akkor a fenéknyalástól sem lesz rizikós a szex fertőzés szempontjából.


Nekem nem kell bizonygatnod, hogy naponta kétszer is megrak a párod mindenhol, és, hogy orálozol is neki, bár a fenéknyalást még nem próbáltad..., én sem bizonygatom, hogy a női fenéknyalást prostin vagy a páromon csinálom.


Próbáld ki amit írtam, nyalasd ki a pároddal a feneked is, és írd meg jó volt-e.

2022. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Idézem: "Két alakalom és megtanulod annyira, hogy ne legyen kevés egy nőnek, nyald popsi lyuktól csiklóig, kinyújtott nyelvvel kicsit dugd közben a hüvelyét, ahogy mész fölfele szopogasd a kisajkait, majd jön a csikló, vagy csináld felülről lefelé."



Ja bocs, igazad van. Te vagy az a hülye, aki azt hiszi így nem kerül a vaginába bacilus XDDDD...


Nem vagy orvos, de ne is legyél. Jó hülye vagy fiam, életedben nem láttál még nőt, szerintem.. :)

2022. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

Ne legyél ilyen buta, nem csak a fenékben van bacilus, szerinted amikor szopod a párod nem kerül a szádból, fogaid közül a farkára bacilus, majd amikor utána megdug vele, nem kerül a puncidba bacilus, vagy amikor kinyal, az ő szájából nem kerül bacilus a puncidba, de bizony, akkor is kerül, csak nem feltétlen okoz gondot, mert van alapvető higénia és van a nyálkahártyáknak van természetes ellenálló képessége.

Tarts tisztán a popó lyukad, szex előtt mosd meg azt is, majd nyalasd ki magad rendesen, popót is, nem lesz gond.

Azt mondod naponta kétszer dugtok, oráloztok sőt azt mondod "minden is benne van", nyilván került már bacilus ide-oda, akár a puncidba is, de normál esetben ez nem okoz gondot, vagy van valami gondod a punciddal?

Csak ez a szöveg olyan frigid nős, pedig azt írod szexelsz rendesen, ha igaz ...

2022. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

29. Mi frigid??? Bazdmeg, 1/1,5 évig voltam félrekezelve, azt hitték gomba! Aztán kiderült hogy a végbélben elszaporodott egy bacilus. Nekem oda ne nyúljon senki, eleget szenvedtem..

És elég pénzt elvitt az is hogy olyan "orvos" vizsgált aki nem értett hozzá.



Mivel te nem éltél át ilyet, így inkább maradj csöndben és ne osztogass másoknak szar tanácsot. Simán bekapja más nő is azt a bacilust, egyébként az ember előbb kapja el magától. Na pont az ilyenek miatt,amiket te írsz.


Frigid meg a te párod maximum. Szerintem többet tudok a témáról mint te, pedig gondolom idősebb vagy.

2022. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nagyon fiatal lehetsz, ha már ilyet írsz "pedig gondolom idősebb vagy.", de nem is ez a lényeg, a te esetedben akkor betegségről volt szó, az más, én normál, egészséges nőről beszéltem, normál higéniával és szex előtti tisztálkodással, pár nőnek már kinyaltam a punciját, fenekét, de semmi bajuk nem lett.


Persze normál tisztálkodású, egészséges nőnél is lehet fertőzés bármikor, de az lehet a férfi kezétől, nyalásától, szóval nem csak popónyalástól.


Neked ezek szerint érzékenyebb a puncid, feneked.

A fenekedben elszaporodott baktérium okozott gondot a puncidnál?


Azért, ha naponta kétszer szexeltek keményen, akkor valóban vigyázni kell, ha ilyen érzékeny vagy.

Akkor, a párodnak a gumi óvszeres analt se engeded?

2022. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

29. Tudod, naponta fürdöm, intim mosakodóval is.



Nem, de ő nem is erőlteti az anált. A sima gumi irritál, a sikositó is. (Vízbázisú)



Amikor ilyen betegségről beszélünk, nincs egészséges vagy beteg ember. Ez a bacilus akkor termelődik igazán, amikor szexuális aktus van. A szervezet magának termeli, innen lehet túltermelés. Kemény gyógyszeres kúra kell ahhoz, hogy megszűnjön, addig tilos mindenfajta együttlét. Sem szex, sem petting, 2-3 hónapig.


Nem egy kis valamiről beszélek.

Nem jó fenék után puncit nyalni, hidd el.. :)

2022. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!