Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Nerdy típusú csajok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nerdy típusú csajok mennyire jönnek be?

Figyelt kérdés

Exbarátnőm ilyen típus,pici,vékony,szemüveges,aranyos csajszi.

Hetente több alkalommal össze szoktunk járni a mai napig és valamiért utóbbi időben egyre többet gondolok arra hogy bejönne nagyon ha én és egy másik srác egyszerre vagy egymás után megd*gnánk őt.

Beszéltem vele már erről és szerintem jó jel hogy nem zárkózik el ettől teljesen,viszont azt is mondta ha belemenne akkor ő szeretné kiválasztani a másik fiút,ami végülis érthető és elfogadom.

Nektek az ilyen típusú csajok mennyire jönnek be?Csinált már valaki más hasonlót 3-asban 1 csajszival?Előnyök,hátrányok?


2022. okt. 25. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyakorikérdések szexualitás fórum, ha dugásról van szó itt mindenkinek bejön minden!


Amúgy hasonló barátnőm volt egy éve, animét nézett, plüssöket gyűjtött, ajándékokat kézműveskedett, ezt a tipikus nerd érzést keltette.

Megtévesztő mert ártatlannak néz ki de nagyon durva szexre vágyott.

2022. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ebben mi a nerdy? az, hogy vékony és szemüveges? és mi köze ennek a többeshez?
2022. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A külső megjelenésnek semmi köze ahhoz hogy a szexben ki mit kedvel. A 3. játékos kiválasztása mindig közös döntés, háromigenes szabály érvényesül.

Előny-hátrány... nem értem a kérdésedet? Erre vágytok nem, akkor mit szeretnél megtudni? Most ezt akarod, vagy bizonytalankodsz, vagy mi?

Ja amúgy tanács: a csaj választ, de te tartsd a drótot a beszállóval, különben könnyen járhatsz úgy hogy a következő alkalommal te már nem leszel ott 😂

2022. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maga a típus szerintem aranyos, pláne ha egészen rövidre nyírt haja is van hozzá. Úgy nagyon be tudna indítani.

A hármasban egy lánnyal felállásba viszont biztosan nem mennék bele.

2022. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, főleg ha rendszeres a dolog és elmarad a gumi idővel.
2022. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!