Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tovább ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott egy friss kapcsolat( 1,5 hónap, előtte 3 hónap “ismerkedés udvarlás stb”.)

29 éves vagyok én is ( L ) és a párom is. Mindkettőnknek volt több komolyabb / hosszabb pàrkapcsolata.


Nagyon lelkes voltam, nagyon úgy éreztem minden klappol. Kémia, közös témák, érték rend stb.


Sajnos picit meginogtam a lelkesedésben, mert elèggé szíven ütött, hogy nem annyira jó a szex. Az első pàr alkalom kimondottan nem volt jó, de ezen nem lepődtem meg hisz nem ismerjük egymást, de a többi sem volt utána igazán az az àttörően jó. Elszomorodtam emiatt, mert nekem ez fontos.

Amivel gond van: Nem úgy nyúl hozzám, ahogy nekem jól esne, nem igazán ismeri a női test erogén zónáit, nem megfelelő nekem a tempo, hamar vége lesz az aktusnak, nem érzem magamon azt a kielégülèst a vègén. Picit mindig ( van amikor nagyon) csalódottan állok az aktus végén. Tudom nem az orgazmus a lényeg de az sosem volt vele.

Őszintén elmondtam neki mi zavar, miben szeretném ha másképp csinálná, hogyan jó nekem. Figyelmes, szeretne jó lenni számomra, viszont annak ellenére, hogy elmondtam mèg sem érzem hogy rá érzett volna a dologra.

Még nagyon az elején vagyunk, tudom hogy ez változhat. Azokat kérdezném, akik hasonló nehézségekkel indultak a szexben, hogy sikerült e az idő előrehaladtával fejlődni és vàltozni? Vagy van olyan, hogy kèt ember nem passzol össze?

Szeretem, fontos nekem, szeretnék ezen javítani.



2022. okt. 25. 22:17
1 2
 11/16 Noren1989 ***** válasza:
28%
Nyugodtan tarts mellette egy màsikat, aki jól dug.
2022. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én igyekszem, próbálkozom, meg akarom oldani. Egyszerűen már tényleg van bennem egy fusztráció, hogy ha megint szar lesz agyvérzést kapok. Olyan màr volt, hogy na ez nem volt rossz, de ilyen AZTAAA*** de jó volt mèg sose.

Az elején amikor ő elment én nem akkor annyi is volt az aktus, nem folytatta, nem jött oda , hogy nekem jó volt-e, nem kérdezgetett , semmi.


Aztán egyből jött , hogy popsit próbálhatnánk. ( hàt nem, meg nem így hogy mèg a másik lyuk se megy!!)


Aztán rászóltam, hogy nagyon fusztráló, hogy felizgatva hagyja a másikat meg nem találja meg a G pont stb, csiklót se nagyon. Meg hogy semmit sem kérdez nekem hogy jó. Fogtam a kezèt, oda vittem, így csináld, úgy.. de mintha nem lenne "érzéke”

A nyalásban nagyon rossz, de ott aztán “mutatni már nem tudom!!”

Aztán volt gond azzal hogy hamar elmegy..

annyira de annyira szeretném hogy ez működjön, de tele vagyok fusztrációval ezek miatt…


Most ott tartunk hogy folyton kérdez, hogy hogy csinálja… ami oké egy részt jó hogy érdekli, más részt meg azt várnád nőként hogy egy férfi felfedez és akarja hogy neked jó legyen…

2022. okt. 26. 08:25
 13/16 Noren1989 ***** válasza:
8%

Figyu, egyszerűen nincs extrovertált figyelme.


Még sajnállak kicsit.

2022. okt. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

De az orgazmus a lényeg Neked is jár nem személyzet vagy hogy kiszolgald hogy neki természetesen legyen orgazmusa

Sztem kuka

2022. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
Gyakoroljatok.
2022. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom. Ebbol sose lesz lepedoakrobata. Szakits, mert ez nem fig megoldodni akarmennyit beszelgetsz is vele
2022. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!