Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tovább ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott egy friss kapcsolat( 1,5 hónap, előtte 3 hónap “ismerkedés udvarlás stb”.)

29 éves vagyok én is ( L ) és a párom is. Mindkettőnknek volt több komolyabb / hosszabb pàrkapcsolata.


Nagyon lelkes voltam, nagyon úgy éreztem minden klappol. Kémia, közös témák, érték rend stb.


Sajnos picit meginogtam a lelkesedésben, mert elèggé szíven ütött, hogy nem annyira jó a szex. Az első pàr alkalom kimondottan nem volt jó, de ezen nem lepődtem meg hisz nem ismerjük egymást, de a többi sem volt utána igazán az az àttörően jó. Elszomorodtam emiatt, mert nekem ez fontos.

Amivel gond van: Nem úgy nyúl hozzám, ahogy nekem jól esne, nem igazán ismeri a női test erogén zónáit, nem megfelelő nekem a tempo, hamar vége lesz az aktusnak, nem érzem magamon azt a kielégülèst a vègén. Picit mindig ( van amikor nagyon) csalódottan állok az aktus végén. Tudom nem az orgazmus a lényeg de az sosem volt vele.

Őszintén elmondtam neki mi zavar, miben szeretném ha másképp csinálná, hogyan jó nekem. Figyelmes, szeretne jó lenni számomra, viszont annak ellenére, hogy elmondtam mèg sem érzem hogy rá érzett volna a dologra.

Még nagyon az elején vagyunk, tudom hogy ez változhat. Azokat kérdezném, akik hasonló nehézségekkel indultak a szexben, hogy sikerült e az idő előrehaladtával fejlődni és vàltozni? Vagy van olyan, hogy kèt ember nem passzol össze?

Szeretem, fontos nekem, szeretnék ezen javítani.



2022. okt. 25. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem az orgazmus a lényeg🤣 akkor mi? Érdekes nem ismerek egy férfit sem aki félbehagyja magának a partner kedvéért… nem, nekik kötelező a csúcsra jutni.. aztán sínek ha asszony benéz a szomszédba.
2022. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sírnak*
2022. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy van olyan szex, ahol a nőnek nincs orgazmusa. De azért jó lenne.. ha lenne.. legalább néha néha
2022. okt. 25. 22:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy újra üljetnek le beszélni. Ha együtt is lesztek utána, mindenképp közben halkan kommunikáljatok, főleg te, hogy hogyan szeretnéd, vezesd a kezét.


Nem lehet hogy azért lett vége sok kapcsolatának, mert nem annyira gyakorlott? De nehogy már te maradj orgazmus nélkül.. :(

Nőként mondom, hogy a sorrend az mindig a nő, utána a férfi. Az orgazmus görbe teljesen más egy férfi és egy nő esetében. A nőknek mindigis több inger kell ahhoz, hogy a csúcsra jussanak és elérjék a gyönyört. Tegye oda magát!


Ha nem, akkor sajnos minden hiába, mindig szomorkodni fogsz minden együttlét után. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, majd a srác megváltozott és teljesen önző lett. Utána már én dobtam, véglegesen. :)

2022. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Lehetséges, ezt nem tudom. Azt gondolom bántó lenne ilyet kérdezni vagy állítani.

Nem vagyok egy szexmániás , de annyira de annyira fusztràlt meg ideges vagyok egy egy rosszul sikerült aktus után ,hogy kiszaladnék a vilàgból

2022. okt. 25. 22:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik olyan hogy két ember értékrendje, gondolkodása a világ "dolgairól", ízlése stb. szinte teljesen megegyezik, megértő, figyelmes a másik fél, de az ágyban egyszerűen nem passzolnak össze, nincs meg a közös "frekvencia". Illeszkedhet két ember 99%-ban mindenben, de 1%-ban meg nem. Ha ez teszem fel a kedvenc étel azzal nincs nagy gond, könnyen köthető kompromisszum, de az ágyban nem tudtok mást-mást "enni". Márpedig jó szex nélkül nem túl hosszú életű egyetlen kapcsolat sem.

Azt mondanám amit a #4-es is. Üljetek le beszéljétek meg. Mond el hogy te hogy szereted, mire figyeljen még jobban. Adj még neki pár alkalmat, hogy össze tudtok-e csiszolódni. Ha nem érzel ebben változást és kezd elmenni a kedved az egésztől akkor megette a fene, bármennyire is egyezik a közös költőtök, festményetek akármi mert csak egy boldogtalan kapcsolatba ragasztod bele magad.

2022. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Aki ekkora balek az sose lesz jobb az ágyban. Szokd meg. Az ilyen nők szoktak még évekig szenvedni aztán vagy félrekúrnak vagy otthagyják a csávót. Több ilyen szeretőm is volt.
2022. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ez javulni fog, ha ennyi idő alatt nem érzett rá. Megszoksz vagy megszöksz.
2022. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a szitu. 15 éve vagyunk együtt. Van amiben sikerült összeszoknunk (pl piszok ügyesen tud szájjal kielégíteni), de van amiben nem. Az én férjem pl olyan, mintha még mindig nem tudná, hogy a női test nem csak egy punciból (meg popóból) áll, és vannak más erogén zónák is.


Valóban nagyon fontos része a párkapcsolatnak, szuperül fogalmazta meg az egyik válaszoló, hogy az ágyban nem tudunk "mást enni", hacsak nem megyünk el másik étterembe...


Szerintem ez is valamilyen szinten tehetség, vagy adottság kérdése, hogy ki az aki fantáziadús, oda tud figyelni a másik igényeire, jelzéseire, le tudja azokat reagálni, és meg is jegyzi.


Tabukat le kell söpörni, minél hamarabb tisztázni mindent, mert valóban kiábrándító rendszeresen kielégületlenül maradni, az embernek elmegy totálisan a kedve az egésztől.

2022. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem a te hibád ezt tudnod kell! Olvasom, hogy már szabályosan stresszelsz, ami csak ront az aktus minőségén, hiszen azon agyalsz, vajon megint szar lesz? A jó párkapcsolathoz kell az odafigyelés, a bizalom és tudásvágy, az a fajta, amikor kiismered a párod testének reakcióit arra ahogy érinted, ahogy csókolod, ahogy a vágyad az ő vágyaival találkozik. Na mármost ő egy szólista aki gyengén muzsikál, és még a kottát sem ismeri. Ha nem hajlandó tanulni, figyelni rád, rúgd ki a zenekarból.
2022. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!