Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abnormálisan izgat az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abnormálisan izgat az új emberrel történõ szex?

Figyelt kérdés

Logikus hogy egy bizonyos szinten mindenkit kevésbé izgat a hosszútávú partnerrel létesített szex, de számomra fétisszerūen izgató a gondolat hogy egy új emberrel, új lánnyal lépek szexuális kapcsolatba.


Habár nem feküdtem le sok emberrel mert igyekszem fantáziában megélni, nem hiszem hogy ez fenntartható hosszútávon, amennyiben kapcsolatot akarok.


Más érez így?



2022. okt. 25. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős amit írsz. Nekem is volt egy ilyen bitchy korszakom 😁😁 Bár nem tudom mennyi idős vagy, ha 40 akkor már kicsit fura.
2022. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én lány vagyok, ha nem volt egyértelmű😁
2022. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fenntartható hosszú távon is - nyitott, vagy swingerkapcsolatban. A titka hogy ne "hagyományos" monogám partnert keress, hanem olyat akit szintén ez izgat. Vannak ilyen kapcsolatok és elég jól működnek. Akkor nem működik hosszú távon ha suttyomban csinálja valamelyik fél.
2022. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 19 vagyok.


#3 Undorodom mindkét általad említett típústól. Szívesebben ölném ki magamból inkább a hajlamot erre

2022. okt. 25. 18:41
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
#4 azért undorodsz mert bűntudatod van a saját szexualitásoddal kapcsolatban, nem fogadtad még el önmagad. Ezt a háborút márpedig nem tudod megnyerni - önmaga ellen még senki sem nyert csatát. Rajtad múlik hogy meddig harcolsz saját magad ellen és mikor fogadod el. T'dod ez kicsit olyan mint amikor valaki nem képes elfogadni a másságát (pl. leszbikusságát, biszexualitását). Megváltoztatni nem tudja, mert a mélyen kondicionált preferenciákat nem lehet.
2022. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Belémbeszéled hogy a szex addikcióm normális és az identitásom szerves része?

Ennél egy fokkal bonyolultabb a szexualitást illető pszichológia.


Pont emiatt az ignorancia miatt ítélik el a liberálisokat. Fogadd el ezt, fogadd el azt, mindent fogadj el, add át magad a hedonizmusnak mert amit az agyad pillanatnyilag kíván, az a helyes döntés

2022. okt. 25. 18:52
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Pont az ilyen elfojtott konzervatívokból lesznek végül a legbetegebb, legdeviánsabb emberek, mint ahogy most te gondolkozol kérdező.
2022. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

#6 nem beszélem beléd, hanem ez egy szimpla tény - a mélyen kondicionálódott szexuális preferencia nem módosítható. Ezer óra hipnoterápiával sem csinálsz egy melegből heterót. S elég sok ilyen szexuális preferencia van, nem csak a "beállítottság".

Ha nekem nem hiszel akkor keress fel egy pszichológust, de ugyanezt fogja mondani.

Semmi köze ennek a liberalizmushoz csak ahhoz hogy az ember szorongva akar-e élni vagy sem.

2022. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valahogy én is így vagyok vele és sokszor nem is konkrétan az aktus elég lenne egy jó petting.
2022. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig éltem poli családban /4 csaj 2 pasi és 1 gyerek az egyik csajnak/ahol ebböl soha nem volt gond és azota is leginkább ezt preferálom mert igy nincs felesleges féltékenykedés vita stb. Tali szex aztán ha jo akkor megint vagy uj tali..
2022. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!