Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban, vagy szinglik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban, vagy szingliként izgat téged jobban a többesz szex?

Figyelt kérdés

Kimondottan az egy nő, több pasis szex érdekel.

Mindkét nem válasza jöhet.



2022. okt. 24. 07:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

#10 senki sem érdemli meg hogy szorongjon, max. az idióta erkölcscsőszök.

Ettől még vannak akik - értelmetlenül - hadakoznak a saját vágyaik, saját maguk ellen. Aki viszont boldogan akar élni az ezt elfogadja és ennek megfelelően keres párt, vagy beszéli meg a partnerével.

2022. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
80%
Párkapcsolatban
2022. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

Mind 2 ben sztem izgalmas lehet

De sajnos még nem próbáltam

2022. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy,hogy kapcsolatban vagyok,vagy egyedülálló,nem ettől függ.Izgat a 2f+1l felállás,de csakis hetero alapon.

Egyszer régen volt is benne részem,buli hevében haverral meg egy idegen prostival,de nem sok maradt meg,mert ittunk rendesen.

Mostanában megint keresem az alkalmat.

2022. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!