Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez jó ötlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet tapasztalat szerzésre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nincs sok szexuális tapasztalatom. Sok évig voltam egy kapcsolatban aminek vége lett.Alapból 20+ osan lett baràtnőm először.Az ismerkedés nem igazàn megy azóta, viszont szeretnék tapasztalatot gyűjteni mert úgy érzem le vagyok maradva.Eldöntöttem hogy kb havonta egyszer meglepem magam egy fizetős lànnyal. Az 12 "tapasztalat" egy évben ìgy könnyen szert tehetek nagyobb rutinra. Kérlek csak olyan ìrjon aki esetleg ilyen irànyban mozog.

2022. okt. 24. 06:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

8. vagyok. Ne vedd magadra, de sokszor látom azt, hogy buta

igénytelen srácok a világszép csinibabákra próbálnak hajtani.

Az embernek rendelkeznie kell egy megfelelő önképpel, és ehhez

mérten kell a párkeresésben akár kicsit megalkuvónak lennie.


Remélem nem sértettelek meg. Ne vedd magadra.

2022. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem sértettél meg. Hàt jah tisztàban vagyok hogy nem juthat mindenkinek prémium àru :D
2022. okt. 24. 15:48
 13/15 A kérdező kommentje:
Jó ez csak vicc volt mielőtt belém àll valaki emiatt
2022. okt. 24. 15:53
 14/15 anonim ***** válasza:

tisztázzuk miért járnál rendszeresen prostihoz:

szexuális tapasztalat? kaland? önbizalomnövelés?

előző barátnővel hogy jöttetek össze, és hogy nézett ki a kapcsolat, szex stb?


a kövi 2-3 évben barátnőt akarsz, vagy úgy érzed, az úgysem fog összejönni?

2022. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kaland miatt jàrnék elsőkörben. Előző baràtnőmmel neten ismerkedtem meg, nem volt rossz kapcsolat de kiderült hogy nem illünk össze és a befejezés mellett döntöttünk közösen. Szex is nagyon jó volt.. 1-2 naponta. Szeretnék kapcsolatot de nem làtok rà sok esélyt és addig kalandozni szeretnék. Röviden ennyi
2022. okt. 24. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!