Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez jó ötlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet tapasztalat szerzésre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nincs sok szexuális tapasztalatom. Sok évig voltam egy kapcsolatban aminek vége lett.Alapból 20+ osan lett baràtnőm először.Az ismerkedés nem igazàn megy azóta, viszont szeretnék tapasztalatot gyűjteni mert úgy érzem le vagyok maradva.Eldöntöttem hogy kb havonta egyszer meglepem magam egy fizetős lànnyal. Az 12 "tapasztalat" egy évben ìgy könnyen szert tehetek nagyobb rutinra. Kérlek csak olyan ìrjon aki esetleg ilyen irànyban mozog.

2022. okt. 24. 06:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem igen, jobb mint a semmi, és lehet nő az önbizalmad is ha megdöntesz pár -akár fizetős- lányt is, és azután könnyebben megy a hétköznapi lányokkal
2022. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem sok értelme van. Dugni mindenki tud. Nőt kielégíteni viszont már kihívás, és a legtöbb pasi itt érzik el. Ezt viszont nem fogod tudni gyakorolni fizetőssel, kivéve, ha meg lehet vele beszélni, hogy te tanulni szeretnél, nem pedig gyorsan üríteni egyet.
2022. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogyan kell kielégìteni egy nőt. A kapcsolatom alatt egy olyan nővel voltam aki tanìtgatott sokmindenre. Itt inkàbb a vàltozatossàgon van a hangsúly. Szeretnék több nőt megtapasztalni. Az mindegy hogy egy ürìtés vagy kicsit többet is ad.
2022. okt. 24. 09:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

bekerültem életem első hosszútávú kapcsolatába egy ideje, és feszélyez a tudat, hogy rajta kívül alig próbáltam más nőt. nincs szükségem másra, de logikusan nézve ez egy impulzusszerű döntés, nincs komoly viszonyítási alapom.

nem érzem hogy a kurvázás vagy akár az alkalmi szex segítene ezen, inkább a vadászat hiányzik, na meg amit a Gombóc Artúr gondol a csokoládéról.


szerintem csak annak jó ötlet, aki abszolút szűz, és zárkózott. te már eljutottál egy bizonyos szintig, így kicsit ellentmondásos is a kérdésed.

2022. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na de neked is ez a gondod #4 benne vagy egy kapcsolatban jol érzed magadat ,de valszeg a pàrod tapasztaltabb és neked ott a gondolat hogy neked miért nem adatott meg hogy màssal is legyél.. Annak ellenére hogy màr eljutottam egy szintre zàrkozott vagyok és az ismerkedés is nehezen megy,viszont igényem lenne arra hogy kiéljem magamat.
2022. okt. 24. 10:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok. semmi nem jár senkinek. te most abban a helyzetben vagy, hogy kötetlenül peóbálkozhatsz. 1-2-szer bőven elég tapasztalat a prostizás, a maradékot inkább költsd valami olyan hobbira, ahol fellelhetők nőneműek is + vegyél egy onahole-t.


nem látok éles határvonalat a "kiélls" és a kapcsolatkeresés között. tegyük fel egy éven belül találsz egy kapcsolatot, mert már megvan rá a képességed. mennyi az esély rá, hogy mindketten megállapodtok egymás mellett? valószínűleg csak egy újabb állomás lesztek egymás életében; a modern világ így működik.

2022. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Az a bibi bro' hogy csajozni, udvarolni egy prosti sem fog megtanítani. Ha futószalagoshoz mész akkor még dugni sem, csak egy nettó "ürítésről" szól a story.

Akkor tud esetleg hozzátenni prosti ha valaki nagyon szorong a szüzessége miatt.

2022. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

A fizetős lányokkal sok tapasztalatot lehet szerezni,

de azt ne várd, hogy úgy álljanak a dologhoz mind egy barátnő.

Önbizalom növeléshez nem az a jó út.

2022. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 és az jó út ha 30 elutasìtàs utàn nagynehezen sikerrel jàrok és szànalom szexben van részem?
2022. okt. 24. 15:10
 10/15 A kérdező kommentje:
#7 làtszik hogy még nem jàrtàl prostinàl
2022. okt. 24. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!