Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lentebb említett potencianöv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lentebb említett potencianövelő jó lehet első alkalomra?

Figyelt kérdés

Green snake potencianövelőt vennék, mert idegenbe megyek és nem akarok besülni.

Leírnátok a tapasztalatokat légyszi erről.

Gondolok itt többek között arra, hogy van e bármilyen mellékhatása? Mennyi ideig hat és van hatásai a korai magömlés ellen is? Bármilyen problémám származhat abból ha kéthavonta 1szer használom?

Láttam, hogy az összetevői természetes anyagok plusz youtubon is reklámozta egy fickó.

28 éves vagyok



2022. okt. 23. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én KingR-t használtam, fél szem 1 órával előtte, működik. Egész szem után lehet fejfájás, ezért a fél.
2022. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!