Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan hogy bevettétek a potencianövelőt a lány meg nem jött el, mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 18. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, mit csináltam volna. Max kivertem.
2022. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Elmentem prosihoz

Merevedést nem pazarlunk el

2022. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Szenvedtem. Amúgy meg életem egyik legérdekesebb élményét éltem át. Mert hagytam egy srácnak hogy le... Azonban amint elélveztem az egészet bántam. Közbe meg életem legjobbja volt. Azonban akkor is utólag átkoztam magam, hogy belementem, hogy egy 20 éves fiú. Csak azért merem leírni mert úgyse ismer senki.
2022. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Kivertem
2022. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Hány éves vagy hogy már potencia növelő kell?
2022. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Semmit. A potencianövelő nem úgy működik hogy rádtör a vad b.hatnék, vagy feláll magától. Hamarabb feláll és stabilabb az erekció HA impulzus ér de ennyi.
2022. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

kanos nem leszel a tablettától, hanem segít állni, kemény maradni. Pl hiába vagy csak félig begerjedve, akkor is kemény maradsz, sőt, én általában elsülés után egyből összemegyek, de ilyenkor még percekig vaskos (mondhatni nem kemény, de azért vaskos) marad. És utána a második menet is mehet relatív hamar. Máskor is kívánom a második menetet relatív hamar, viszont ott tényleg fókuszálni kell, hogy bekeményedjen.


Szóval ha pórul is jártál, csak annyira leszel kanos, mint bármikor máskor, csak lehet közben dudorodik.

2022. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Fiúknak nem kell potencianövelő, csak vén kecskéknek. :)
2022. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

#3

"Csak azért merem leírni mert úgyse ismer senki."

Ha ennyire távol áll tőled, akkor hogy keveredtél bele egyáltalán olyan szituba, ahol sráccal szexuális dolog történhetett?

2022. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jött el a nő?

Hazamentem és megd.gtam az asszonyt

2022. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!