Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ha rossz volt a szex 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha rossz volt a szex 1 lánnyal kibeszélitek, vagy megmondjátok neki, ki mit tesz? Írjatok kérlek kort is.

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én sem beszélem ki senkivel, kettőnk dolga.
2022. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mekkora volt neki?
2022. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó... pl volt olyan csaj, aki kiba-zott idióta volt, szex közben köpködött, na őt "kibeszéltük"... nekem is elmondják a barátaim, ha pl egy pasinak nem állt fel, és addig szopták, hogy begörcsölt az állkapcsa. Vagy ha egy csajt valaki megdugott, azt is megbeszéljük. De nem így, részletekbe menően, csak a tényt és a furcsaságokat. Amúgy szerintem ez teljesen normális, az ember kitől informálódjon, kinek öntse ki a lelkét, ha nem a barátainak? Persze ha kapcsolat van, az teljesen más, ott az intimitást védeni kell. Bár megjegyzem az utóbbi időben két házas barátom nemi életébe is beavattak, és kár, hogy nem beszéltünk előbb.
2022. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!