Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki azt mondta nekem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt mondta nekem, hogy jó tág a puncim az jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Még soha senki nem hívott tágnak és most nemtudom eldönteni, hogy ezt sertésnek szánta-e vagy nem.
2022. okt. 2. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Általában az szokott bók lenni, ha azt mondják, hogy "nagyon szűk". Ez inkább amolyan negatív megjegyzés. Persze ez nem jelenti azt, hogy tényleg tág és azt sem, hogy bármi baj van veled. De én például soha nem mondanék ilyet egy lánynak.
2022. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ténymegallapítás. Általában a szűk punci a jó, ezért ezt vagy úgy értette, hogy neki pont tetszik a tág puncid, mert neki ez jön be, vagy hogy pont hogy nem tetszik neki, hogy tág vagy, és ezt megjegyezte. A hangsúly a döntő, ahogy ezt mondta, de csak te voltál ott vele, hogy ezt eldöntsd.
2022. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Az rossz, nem élvezetes a pasi számára, mert nincs ami szorítson
2022. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Talán nem kellett volna annyi pasival lefeküdni és nem tágultál volna ki...
2022. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát én mondtam már pozitív kontextusban ezt, mivel elég nagy a farkam és volt már gond a túl szűkkel
2022. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Alapvetően ez nem egy előnyös tulajdonság. Viszont ha valakinek kimondottan vastag pénisze van, az nyilván örül neki,mert nem kell úgy finomkodni
2022. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Én pl minél jobban fel vagyok izgulva, annál szűkebb vagyok, ugyhogy hajrá, lehet felizgatni, és akkor lehet máris tetszeni fog neki a hüvelyed mérete.
2022. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4es te ritka alpári gyökér vagy.
2022. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Embere válogatja. Én imádom a tág puncit pláne ha az öklöm is bemegy;). Ne szégyeld! Ez genetikai tulajdonság anno az exem szűz volt mégis két hónap elteltével simán bement az öklöm
2022. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2 farok befér nekem egyszerre némi izgatás után. Imádom 😍
2022. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!