Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, volt már olyan, hogy azt mondta a csaj, hogy jó volt veletek a szex, aztán később derült ki akár tőle, akár mástól, hogy amúgy rossz volt?

Figyelt kérdés
Hazudott nektek, színlelte az orgazmust stb?

2022. febr. 14. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen nálam nem volt. Olyan viszont igen, hogy amikor már döglődött a kapcsolat a vége felé, egyre jobban megtalálta és felnagyitotta a hibáimat. Mondva csinált problémákat dobott be, hogy 40 perc helyett csak 30-35 percig bírom, meg ehhez hasonló dolgokat. Bár megértem, hogy vissza szeretett volna vágni, hogy azért nekem is fájjon, mivel lelkileg eléggé kicsinaltam.
2022. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az ABDL és pisiszexet akarta kipróbálni. Aztán mikor befejeztük, kajáltunk és akkor elsírta magát, mert rossz volt neki utána.
2022. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Velem épp az ellenkezője történt.

Szakítás után fejemhez vágott mindent, de tényleg mindent, elhordott minden jött-mentnek. Kicsit bele is gázolt a lelki világomba, aztán az egyik barátnője szólított le pár hónap múlva, hogy tudja nagyon csúnya vége lett és hogy elmesélte mennyire beolvasott nekem és miket mondott, és ő teljesen elhatárolódik a barátnője mondataitól és ne vegyem magamra, mert amúgy remek férfi vagyok és amikor együtt voltunk, akkor ódákat zengett rólam minden téren, de annyira féltékeny volt rám, hogy nem bírta a nyomást és inkább ürügyet keresett, hogy szakítsunk.


Érthetetlen. :D 20 évesek voltunk kb. Ma már csak nevetek rajta, de akkor elég rossz volt hallani.

2022. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
#3: sajnálatos, hogy ilyen nőt fogtál ki. Durva, mennyire sok az érzelmileg defektes nő.
2022. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!