Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak van olyan dolog amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak van olyan dolog amit szégyellenétek elmondani a leendő párotoknak?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#5 az emberek hajlamosak mindent készen akarni. Egy férfi sem jön össze azon az alapon egy csajjal, hogy majd le fog fogyni 30 kilót, pedig egy év alatt az egyáltalán nem lehetetlen. A csajok is úgy vannak vele, ahogy öregszenek, egyre inkább, hogy a férfi legyen kész. Ne legyenek komoly pszichés vagy lelki gondjai, anyagiak meg végképp ne.
2022. okt. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem szégyellek semmit, de voltak dolgok amiket elmondtam, hogy korábbi partnereimnek milyen vágyai voltak, miket éltek meg, vagy én magam miket éltem meg...és nem mind volt pozitív fogadtatású.
2022. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen dolog van, értelemszerűen amit csak lehet, nem is osztok meg vele. Szép dolog az őszinteség, csak eredménye nem nagyon van.
2022. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mint a 10es válaszadó,a metélés.
máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!