Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan tudnék biztosra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan tudnék biztosra menni a leendő partnerem intim méretét illetően?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem leszek itt túl népszerű, de sajnos a nagy péniszméretet kedvelem. Erről biztosan nem fogok itt leállni vitatkozni, elég kérdés kerül fel róla ide naponta, amik alatt ezt meg lehet vitatni szabadon. A lényeg, hogy többszöri próbálkozás után ezt érzem és miért ne választhatnék olyat, ami nekem jó?



Úgy döntöttem, hogy ki szeretném szűrni azokat már az ismerkedési fázis elején, akik egy bizonyos mérethatárnak nem felelnek meg számomra, mivel nem egyszer jártam már úgy, hogy mikor lekerült a nadrág sajnos csalódnom kellett. A kínos pillanatok örökre beleégtek a fejembe, és szeretném az ilyen szitukat a továbbiakban elkerülni és mind magamat mind a pasit megkímélni.



Azonban elég primitívnek tartom erről nyíltan beszélni az ismerkedési fázisban vagy nyíltan rákérdezni a pasinál. Olyan praktikákra lennék kíváncsi, amivel biztosra tudok menni, hogy legfeljebb már csak kellemes meglepetés fog érni a hálószobába érve. Általánosságban van egy minimális összefüggés a magasság és a péniszméret között, de ez azért nem olyan erős szerintem. Más külső jegye szerintem nincs ennek, maximum városi legendák, mítoszok (hosszú ujj, nagy láb stb). A kisugárzás, magabiztosság, önbizalom lehet egy jele, de sok mindenki más is lehet magabiztos.



Egyszóval lányok, milyen női praktikákat alkalmaztok, hogyan tudtok biztosra menni, hogy a pasi akivel épp ismerkedtek vagy már randiztok az nagy intim mérettel rendelkezik? Pasik válaszát is várom, hogy hogyan tudják a partnereik tudtára adni, anélkül hogy nyíltan közölnék ezt a paramétert.



2022. okt. 21. 18:49
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
91%
Menjetek boltba,és a kolbászok között kérdezd meg,melyik méretű hasonlít a farkára.
2022. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
84%
Burkolt kérdés, várja a női válaszolókat, hogy rájuk írhasson priviben!
2022. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Egyelőre még csak én kaptam privátot, de köszönöm szépen :D
2022. okt. 21. 18:57
 4/52 anonim ***** válasza:
91%
Erre rápacsáltál, mert nincs összefüggés! Vannak ismerőseim, akik 180 cm felett vannak és 13-15 cm es szerszámuk van! Én 173 cm vagyok 18/5 ös el. Menj fel a netre és nézd meg sok férfinek mekkora van, a magasságához képest!
2022. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
25%
Nekem írhatsz kérdező, de itt ezt a személyes jellege miatt nem fejteném ki, mert ő is gyk-zik.... Én vagyok a lány.
2022. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen praktika. Ha ez fontos neked, akkor nem értem, miért lenne gáz beszélni erről ismerkedés során, mikor szexuális témákra terelődik a szó.
2022. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
6# Azért, mert meg lehet nézni, hogy ezen az oldalon is mit kapnak azok a lányok/nők, akik a nagy méretet preferálják...Nehéz ezt nyíltan kimondani és közölni egy ismerkedés elején, nem szeretném, hogy el legyek hordva mindennek vagy megsértsek másokat. Ezért is kerülöm a nyílt konfrontációt, vagy azt a szitut amikor már a saját szememmel látom... Persze a legegyszerűbb lenne nyíltan megbeszélni. Chatelés közben szoktam már átvitt értelemben utalni rá, ha olyan a beszélgetés éppen és flört hangulat van :D
2022. okt. 21. 19:11
 8/52 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez ennyire fontos neked, miért próbálsz meg úgy tűnni, mint aki nem felszínes? Kérdezz rá nyíltan, ha felszínes vagy, hadd döntsenek már ennek fényében az a szerencsétlen pasi, hogy kellesz-e neki így is.
2022. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem érzem felszínességnek azt, hogy csak egy bizonyos mérettel tudom élvezni a szexet és van orgazmusom. Ez inkább csak gondot okoz a párválasztásban számomra. Jó lenne ha nem így lenne, és nem kéne a tűt keresnem a szénakazalban és kiszórnom egyébként megfelelő pasikat csak azért mert a méretük nem kompatibilis az én méretemmel ;)
2022. okt. 21. 19:17
 10/52 anonim ***** válasza:
73%
Ja, hogy benned harangozni lehet? Hát miért nem ezzel kezdted? Legyél egyenes, nincs más módszer.
2022. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!