Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan tudnék biztosra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan tudnék biztosra menni a leendő partnerem intim méretét illetően?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem leszek itt túl népszerű, de sajnos a nagy péniszméretet kedvelem. Erről biztosan nem fogok itt leállni vitatkozni, elég kérdés kerül fel róla ide naponta, amik alatt ezt meg lehet vitatni szabadon. A lényeg, hogy többszöri próbálkozás után ezt érzem és miért ne választhatnék olyat, ami nekem jó?



Úgy döntöttem, hogy ki szeretném szűrni azokat már az ismerkedési fázis elején, akik egy bizonyos mérethatárnak nem felelnek meg számomra, mivel nem egyszer jártam már úgy, hogy mikor lekerült a nadrág sajnos csalódnom kellett. A kínos pillanatok örökre beleégtek a fejembe, és szeretném az ilyen szitukat a továbbiakban elkerülni és mind magamat mind a pasit megkímélni.



Azonban elég primitívnek tartom erről nyíltan beszélni az ismerkedési fázisban vagy nyíltan rákérdezni a pasinál. Olyan praktikákra lennék kíváncsi, amivel biztosra tudok menni, hogy legfeljebb már csak kellemes meglepetés fog érni a hálószobába érve. Általánosságban van egy minimális összefüggés a magasság és a péniszméret között, de ez azért nem olyan erős szerintem. Más külső jegye szerintem nincs ennek, maximum városi legendák, mítoszok (hosszú ujj, nagy láb stb). A kisugárzás, magabiztosság, önbizalom lehet egy jele, de sok mindenki más is lehet magabiztos.



Egyszóval lányok, milyen női praktikákat alkalmaztok, hogyan tudtok biztosra menni, hogy a pasi akivel épp ismerkedtek vagy már randiztok az nagy intim mérettel rendelkezik? Pasik válaszát is várom, hogy hogyan tudják a partnereik tudtára adni, anélkül hogy nyíltan közölnék ezt a paramétert.



2022. okt. 21. 18:49
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
96%

Más nők praktikáját felesleges kérdezned, mert nem alkalmaznak ilyen praktikát, nem a fickó mérete a leglényegesebb szempont nekik.

A kérdésedre válaszolva NINCS ilyen praktika. Ahogy leírták már előttem is sokan, semmi összefüggés nincs a magasság, fül, orr, kéz akármilyen méret és a péniszméret között.

A személyiség, magabiztosság sem mérvadó, az egyik pszichés, a másik meg testi. Ismersz alacsony, de mégis magabiztos, határozott pasikat? S magas, de mégis mulya fickókat? Na pont ilyen nagy szórás, összefüggés lesz a magabiztosság és a péniszméret között is.


Summa-summárum, ezt csak úgy tudod meg ha rákérdezel. S nyugi, ha egy fickó rádstartol és meg akar búbolni akkor nem fogja zokon venni ha megkérdezed. Inkább biztatásnak veszi hogy "hohó a csajt már a cerka mérete érdekli akkor itt már lépdelünk a dugás felé". Ettől még mindenki hozzá fog tenni pár cm-t.

Ha a neten próbálod ott sok partnereső oldalon alapból az a pasik profilképe, szemmértéked meg csak van. Akinek nem az attól meg kérsz. Lesz aki egyből küldi, lesz aki óvatos és előbb szeretné tudni tényleg nő van-e a túloldalt, meg lesz akinek nincs pélóképe (de hát te élsz centibűvöletben nem mi).

A c) verzió hogy swingerben ismerkedsz, ott azonnal látod a pasik minden alkatrészét 😂

2022. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, és egyetértek azzal, hogy nincs nagyon összefüggés ezek között, azért is írtam úgy ki a kérdésemben, hogy városi legenda, mert kb én is úgy tapasztaltam. Nincs ilyen külső biztos módszer:)


Egyébként tinderen szoktam ismerkedni, és ott kevés az ilyen kéretlen farokkép :D legalábbis eddig

2022. okt. 21. 23:10
 33/52 anonim ***** válasza:
82%
Végezz intimtornát🤷‍♀️ sajnos én elég szűk vagyok, nagyon sokáig tart, amíg minden alkalommal felkészítenek, pedig egy nagyon vad, bumm a közepébe dugásnak is örülnék néha. Nekem azt kell gyakorolnom, hogyan tudok kb parancsra ellazulni análisan és vaginálisan is; neked meg ezek szerint nem ártana valami olyan torna, amivel kicsit szűkebbé teheted magad. Így egy csomó normális pasitól elvágod magad. Ha csak méret alapján tudnék válogatni, már beleöltem volna magam a Dunába.
2022. okt. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
81%
Ha ugyis csak ilyen felületes, érzelemmentes szexkapcsolatot akarsz, akkor minek finomkodsz ? Az első pillanatban leirhatnád, hogy nem akarsz lelkikapcsolatot, és a péniszen kivül más nem érdekel az illetőböl. És akkor a másik fél is képben lennne, hogy mire számíhat tőlled, mert ez így a részedről is átverés, mert megtéveszted azokat akik esetleg normális kapcsolatra számítanának.
2022. okt. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy bírom, amikor a nők ilyen elvárásokat támasztanak, hogy magasság, farokméret, de hisztiznek, ha egy férfi azt mondja, hogy nem akar kövér nőt. Pedig ugye a magasság az genetika, nem tud változtatni rajta az ember, ellenben lefogyni lehetséges.
2022. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
76%

34: nem értem, miért írsz ekkora marhaságot. A többi leszóló szintén. A kérdező lány a kérdés kényességéhez mérten maximálisan kedvesen nyilvánult meg mindvégig, többször is utalt rá, hogy nem kizárólag a farokméret érdekli egy férfiben, de a többi szempont mellett sajnos az is fontos számára a saját testi adottságai miatt.

35: alapból igazad van, de nem a kérdező a hibas ebben, hanem azok, akik leszólják, ha egy férfi nem szereti a kövér nőket.

Hadd válasszon mindenki az ízlése szerint! Természetesen nem szimpatikus, ha kikosarazás közben megsértünk valakit, de minden elutasítás némi megbántással jár. Tudomásul kell venni.

2022. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

33# Az intimtorna hasznos és szoktam én is, illetve jógázok, rendszeresen sportolok. Nem gondolom, hogy ebben hiányt szenvednék, de aki nem végzi annak én is ajánlom. Egyébként nem tág vagyok, mert az elején nekem sem könnyű megbirkózni, de kellő előjáték után ha már beindultam valószínűleg sokkal könnyebben tágulok mint mások, mert utána már nem okoz problémát egyáltalán, pedig pici vagyok.


34# és 35# egy férfinek ugyanígy lehetnek elvárásai a női partnere felé, én biztos nem hibáztatom őket ezért. Én is mindent megteszek, hogy csinos legyek, ne pedig elhanyagolt. Azt pedig egy szóval nem mondtam, hogy csak a péniszméret érdekel, vagy hogy csak szexkapcsolatot keresek. Egy kapcsolatban miért ne lenne fontos ugyanúgy ez is?:) Ha már egy partnernél gondot okoz ez számomra, akkor egy hosszútávú kapcsolatban pláne nem szeretnék ilyen értelemben nekem nem megfelelő pasival együtt lenni, mert intim méretekben nem fogunk összepasszolni soha.



36# köszi, örülök hogy azért jópáran normálisan nyilvánultak meg a témában és nem a pocskondiázás megy.

2022. okt. 22. 09:55
 38/52 A kérdező kommentje:
Amúgy csak egy gondolat: ha úgy tettem volna fel a kérdést, hogy hogyan tudnék biztosra menni, hogy a leendő partneremnek kis pénisze legyen és ne pedig nagy, akkor gondolom a válaszoló urak már rögtön nem tartanának sekélyes, felszínes nőnek annyira...:)
2022. okt. 22. 09:57
 39/52 anonim ***** válasza:
89%

38: ez telitalálat, teljesen logikus az érvelésed. Sajnos nekem "nem volt ló a családban" (16,5/4,5-5), pedig alighanem írtam volna privátot 😉, mert láthatóan fejben is nagyon rendben vagy.

Ne aggódj, biztos megtalálod, akit (és amit😃) keresel.

2022. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
5%
Kozjegyzonel hitelesitett farokmeret, na az tuti !
2022. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!