Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megemlítsem a leendő párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megemlítsem a leendő párkapcsolatomban, hogy hány nővel voltam?

Figyelt kérdés

Igazából kb 20 éves koromban kezdtem el és most vagyok 28. Nincs nemi betegségem, de lefeküdtem 100 nővel.


Szűz voltam és eldöntöttem, hogy én márpedig lefogok feküdni 100 nővel. Így elmentem ennyi prostihoz.


2022. jún. 6. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy egy párkapcsolatot hiba lenne hazugságra, meg titkolózásra alapozni.

Persze, nem feltétlenül kell mindent szám szerint elmondani. Mondhatsz annyit, hogy régebben sokszor voltál hivatásosnál.

2022. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rémes. Hány milliót áldoztál volna a fogadalmadra?
2022. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, számold ki. Nem számoltam csak a nőket. Sokszor oda is kellett utaznom vagy mennem. Ha megnézed akkor havi 1-el számolva olyan 10-25 ezer amit kért.
2022. jún. 6. 16:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Az komoly.
2022. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a... Ez igy meg akkor is eros tulkompenzacio lenne, ha valoban kalandokkal hoztad volna ossze ezt a szamot, de hogy prostikhoz mentel emiatt az mar durva. Technikailag a szememben meg mindig szuz vagy, mert nem bedugni nehez egy nobe a farkad, hanem megismerkedni vele es eljutni oda, hogy lefekudjetek. Szerintem NE emlitsd ezt a leendo parodnak, mert ki fog beloled abrandulni. Nem a szamok miatt, hanem ugy amblokk az egesz story durva. Remelem kamu a kerdes.
2022. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a barátnőd helyében.
2022. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem kamu, de megvan rá az okom, hogy miért csináltam.


Egyszerűen eldöntöttem, hogy le fogok feküdni 30 éves koromra 100 nővel. Kb 1 hónapja meglett. Mostmár nem akarok többet prostizni. Persze volt szünet is ebbe, mert próbáltam párkapcsolatot kialakítani és amikor alakul (2 hónap.. az idő alatt nem mentem)


Így viszont mindenféle nővel voltam együtt.

-nagyobb darab

-idősebb (kb 50-60 közötti)

-fekete és természetesen roma is

-milf

-szőke, barna, vörös, kék hajú is

-kicsi és óriás mellű is



Engem egy lány elutasított azért mert szűz voltam 20 évesen. Így eldöntöttem,hogy akkor lefekszek rengeteg nővel és ilyen többet nem lesz.


Az összes nővel próbáltam úgy lefeküdni, hogy ők is évlezzék, mégha nem is lehetséges. Sok estben nyaltam is.

2022. jún. 6. 17:10
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Kellenel a hohernak.
2022. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Megértem az álláspontod #8.


Én is inkább lettem volna egy több éves kapcsolatban a szerelmemmel de így alakult.

2022. jún. 6. 17:21
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Végén még te leszel az áldozat kérdező xD hát figyelj, prostizni nem ciki annak aki nem tud csajozni. Nade kompenzálció miatt járni prostihoz,és 10 éves célnak kitűzni azt,hogy megtudsz 100 ribit az több mint kellemetlen. Ha mindenféleképpen el akarsz neki vele dicsekedni (nem az lesz a reflekció amire vágysz) akkor mond meg,hogy kb 100 prostival voltál mert rá kaptál a dologra. A szűz voltam 20 évesen és vissza utasítotak storyt hagyd nagyon gáz. 😄
2022. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!