Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne esélyem szerintetek úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélyem szerintetek úgy találni szexpartnert,férfiként,részben ez alapján,hogy egy bizonyos szempontot előzetesen kideríthetnék,a leendő partnerről,és letisztázhatnánk?

Figyelt kérdés

Olyan lányra vágyom,akinek nagy,terebélyes,kilógó szeméremajkai vannak.

Tudom nem illendő ez alapján keresgélni,de mit tegyek,szégyen vagy sem,engem ez nagyon felizgat.


2021. aug. 31. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát én elég furcsán érezném magam, ha ezt valaki megkérdezné. Nekem baba, tetszik is, de azért nem akarnám ezt előre megbeszélni. Szerintem ez nem egy randira való kérdés, ez az ágyban derül ki.
2021. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit sem vagy felszínes, ráadásul pont a nemi szervnél válogatsz ami ugye zsákbamacska. Csodálnám ha leállna veled bárki azok után hogy kikérdezed a szeméremajkairól.
2021. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szexpartnert simán találhatsz így.
2021. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Esély lenne, de attól függ mikor teszed fel a kérdést. Ha az után mikor már 100%-osan elnyerted a bizalmát, megvan a vágy, vonzalom akkor talán a 10-20%-a válaszol rá. Ha az ismerkedés ez előtt fázisában "na és milyen a p.nád, küldesz róla képet" szöveggel akkor mind le fog pattintani.

Egyébként meg... sose értettem a baba vs. saláta hitvitát, ha összetelálkozol egy bombázó, csinos, okos, szenvedélyes nővel akkor nemet mondanál rá mert nem olyan formájú a p.ncija mint te elképzelted???

2021. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Megértem, hogy van aki bizonyos testi adottságokra "kattan" szexuálisan, erről nem tehet. Fogalmam sincs, mi a megfelelő intro egy ilyen kérdéshez, de talán ha online ismerkedsz és szóba kerül a szex (amire azért van némi esély) ott esetleg bevallhatod, hogy neked valami miatt különösen tetszik, ha egy nőnek ilyen / olyan a puncija.

Nálunk is van, hogy valaki biz. formájú / méretű / dőlésszőgű... stb. farokra van ráindulva, és gondolom azt sem sokkal könnyebb megtudakolni még a "bevetés" előtt.


Amúgy rengeteg nő szégyenkezik, amiért a babapunci lett a divat és az övé nem olyan: itt is ezernyi ilyen kérdést olvastam régebben.

Valószínűleg jóval kevesebb nő "baba" alul, mint nem.

2021. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre ez tényleg egy nagy baromságnak hangzik, és inkább szexpartner kéne keresnie. Ugyanakkor, más szempontok alapján is válogatnak az emberek. Lényegében csak annyi különség, hogy a szokásos dolgok, magaság alkat, hajszin, arc, az már messziről látszik.
2021. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát baszki! En a rosszlanyokon láttam egyet. De vagy 2000 másik után.

A valódi kérdés az hogy te komolyan ezt élvezed vagy csak olyan vagy te is mint aki úgy vágyik szűz/duci/stb. lányra hogy azt sem tudja mekkora nyűggel, szenvedéssel járnak ezek...

2022. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fú, mekkora instant tiltás lennél, lol
2022. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8. Mondjuk ennek az okát nem igazán értem! Miért? Ha neked megegyező kinézetű azzal amilyet keres aki rádír,miért baj az ha olyan ír rád akinek tetszenél?
2022. febr. 15. 18:38
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert akinek ez prioritás, az egy felszínes gyökér. Azok meg engem kerüljenek el.
2022. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!