Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Föleg lanyoknak tennem fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Föleg lanyoknak tennem fel a kerdest, mit tennetek ha a nővertekrol amator szexvideot latnatok? L19

Figyelt kérdés

A noverem 26 eves, nem itthon el mar. Hetvegen hazajott latogatoba es elkerte a notebookom. Belepve hagyta a gmail fiokjat en viszont nem vettem eszre es beleptem a google drivre. Akkor lattam h total mas dolgok vannak rajta. Volt egy mappa "Dávidnak" cimmel, ö a baratja akivel egyutt elnek. Kivancsi voltam igy beleptem, akkor lattam h szexvideok vannak benne. 3 video volt, durva szex jelenetek rola es egy nagydarab pasirol. Biztos hogy nem David mert ö nem olyan alkatu.

Nem tudom hova tenni a dolgot...

Nem merem tole megkerdezni hiszen nem lett volna szabad turkalnom a privat cuccai kozott de nagyon zavar ez az egesz.


2022. okt. 19. 16:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És miért zavar? Az ő privát dolga, mi közöd van neked hozzá? Láttad, lépj tovább. Ha nem vagytok olyan viszonyban, hogy ilyesmit megbeszéljetek, akkor felejtsd el. Nem értem, minek kellene zavarnia. Ha már ilyen tahó vagy, hogy beleturkáltál, legalább lépj már tovább. Mégis mit hittél, mit fogsz találni?
2022. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én lementeném és titokban masztiznék rá. Rohadt izgi lenne, ha ilyet láthatnék, hogy a nővéremet vagy húgomat megdugja valami random csávó. Azt bánnám, hogy nem vagyok benne a vidiben. Ahh :D
2022. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!