Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorítonak tartjátok ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorítonak tartjátok ti is azt ha valaki csak akkor keres ha nincs jobb?

Figyelt kérdés

Ha egyszer nem jöttetek össze (elutasított vagy nem érdekelted), aztán megismert valakit vele együtt volt. Aztán amikor egyedül lett megkeres téged.

Én fiú vagyok de ez annyira undorító, meg megalázó. Velem már csinálta ezt lány. Meg aki ilyen csinál (ebben az esetben ez a csaj) neki nincs szégyen érzete, szerinte ez teljesen normális stílus?


2022. okt. 15. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez csak abban az esetben negatív, ha komolyak voltak a szándékok.

Tehát a csaj is tudta, hogy komolyan gondolnám, már az elején amikor ő nem akarta.

Ha mondjuk csak flörtölés volt és nem volt komoly szándék, akkor számomra nem negatív.

2022. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nőként visszataszítónak tartom. Az ilyen pasival szóba sem állnék utána. Akkor nem kellettem neki, hogy inkább mást választott?? Akkor ennyi volt, hiába is nyomul utána.
2022. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így működik a húspiac drágáim 😉
2022. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja sz.r ügy ha tartaléknak használnak, átmeneti tranzitnak amíg összeszedi kicsit az egóját és utána továbblibben. Viszont ebben a hintában te is benne ülsz, te vagy az aki túlzó elvárásokat támaszt, beleringatja magát a storyba amikor már látja mi a pálya.

Ha nincs csajod akkor dugd meg amikor visszajön, de amúgy ne várj rá, keress másik csajt, olyat aki meg is becsül nem csak pótalkatrésznek tart.

2022. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!