Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy prosti a szexben miben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prosti a szexben miben jobb a szexben mint egy átlagos lány?

Figyelt kérdés

Ők azért már beválallhatnak sok olyan dolgot amitől egy atlagos lany odzokna?


Velük ki lehet próbálni már pár izgalmasabb pozíciót is?


2022. okt. 14. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Jellemzöen bevállalosabbak, (remélhetöleg:-) sokkal több partnerrel begyakorolták már a vonzobb dolgokat.
2022. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván attól függ a bevállalósága, hogy mennyit fizetsz neki, miben állapodtok meg. Nincs különbség amúgy egy nem prosti is lehet ugyanolyan tapasztalt vagy bevállalós, meg lehet mindkettő életunt “na gyorsan menj el azt haladjunk” típus is.
2022. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Életem legjobb szopását egy lakásos prostitól kaptam. Otthon meg csak a nyűglődés megy. Ez a különbség.
2022. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem jobbak, sőt rosszabbak. Lehet "technikailag" megcsinál olyan dolgot amit egy átlagos csaj nem (némi extra felárért, anál, testre-arcra stb.), egy mechanikusan ledarált aktust kapsz, 0 szenvedéllyel. Inkább dugj átlagos lánnyal aki rád vágyik, kíván, élvezi amit csinálsz mint olyannal aki ugyan figurázik de alig várja hogy végre befejezd és elhúzz.
2022. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
szerintem is rosszabbak, mert érzelem nélkül megy a szex, amit valljunk be, sosem igazán jó. Persze ha gerjedsz arra, hogy mondjuk megcsinálj valamit amire 99% nemet mondana, akkor azt kipróbálhatod a prostival, de sose feltételezd azt, hogy ő szívesen csinálja.
2022. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Jobbak szexben, az egyértelmű, de nem mindig teszik meg ezt kuncsafttal, sokszor várják a pénzt a vendég meg tűnjön minél hamarabb.

Jobbak szexben: jobban tudnak szopni, lovagolni, izgatóbb dumát nyomnak.

2022. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A kommentelőkkel ellentétben nekem pont az a jó bennük, hogy nincs bennük érzelem. És nem kell őket kielégíteni. Mármint amúgy egy idő után ki lehet rostálni azt a néhányat, akivel korrekt üzleti viszonyt lehet kialakítani, mint ahogyan én is iszom néha az ügyfeleimmel, ők is bánhatnak velem jobban, sőt, megpróbálhatnak rám hangolódni. Visszajárósként látom, hogy ők is emberek, ha értelmesek, akkor értékelik is a jó ügyfeleket, ezért raknak bele extrát. Némelyik prostinak olyan CRM rendszer van a fejében, hogy beszarás. Az egyik prosti egy év közösülés után kezdett el a punciján matatni, mert ő is el akart menni, miközben reszelem.


Amúgy a jó prostik azért sokkal jobbak, mint az átlag csajok, mert az átlag csajok sosem figyelnek úgy a pasikra, a pasik meg nem is olyan őszinték velük, mint a prostikkal. A prostiknak a legféltettebb, legsötétebb és legelemibb vágyainkat és viselkedésünket mutatjuk, és ebből ők tudják, hogy mit kell a férfiakkal csinálni. Tudják, hogy mivel lehet felizgatni vagy lelohasztani őket, hogyan lehet elnyújtani a szexet, vagy éppen lerövidíteni azt.

2022. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenben...
2022. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!