Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm hugával jobb a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hugával jobb a szex mint a barátnőmmel. Nem tudom mit tegyek. Ha valakinek volt mar ilyen tapasztalata akkor mit tettetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

En 26 eves fiu, baratnom 23, huga 18.

Nem tudom hogy folytassam-e ezt a titkos viszonyt a hugaval, ami kb 1 honapja tart. Megeri lecserelni? Sokat lelkizunk is viszonylag es nagyon jol megertjuk egymast. De a csalad mit szolna...

Nalatok volt mar ilyen? Hogy sult el a helyzet?


2022. okt. 14. 10:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Undorító!!! Bújj a föld alá!
2022. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Az anyjánál nem próbálkoztál be, csak hogy teljes legyen a kör ?
2022. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
En is tudom hogy nem szep dolog, de sajnos igy alakult. Valos tapasztalason alapulo tanacsok miatt irtam ide ki, nem kerek kioktatast, koszonom.
2022. okt. 14. 10:31
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Ebből a szituból sehogysem lehet jól kijönni,csak abban az esetben ha hagyod lezàrjàtok és titok marad.
2022. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

Valószínűleg ebben a családban nem lesz maradásod ha kiderül. Sőt a huginak sem nagyon.

Bár nálatok cigányoknál ez talán érthető de a normális embereknél ez kiveri a biztosítékot.

2022. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Szakíts, tartsd titokban és pár hónap múlva gyere össze a másikkal.
2022. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Dugd mindkettőt. Azért olyan rossz csak nem lehet hogy ki kellene dobni.
2022. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

4-es es 6-os, koszonom, a valaszaitokat olvasva valoban ez a ketto valasztasom van ami meg talan normalis kimenetelt eredmenyezne.


7-es ez is jo opcio lenne, de ez csak ideiglenes megoldas lenne, hosszutavon mindenki kikeszulne.


5-os, a valaszoddal magadat minositetted!:)

2022. okt. 14. 10:50
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg az egész szituval és a kérdéssel minősítetted magad. De látom fogalmad sincs róla mi a probléma ezzel.

Nehogy már még te minősíts másokat amikor egy szikra emberi tartásod nincsen.

2022. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mindkét csajt bukni fogod. Valószínűleg a két testvér kapcsolata sem lesz olyan ha kiderül.
2022. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!