Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm hugával jobb a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hugával jobb a szex mint a barátnőmmel. Nem tudom mit tegyek. Ha valakinek volt mar ilyen tapasztalata akkor mit tettetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

En 26 eves fiu, baratnom 23, huga 18.

Nem tudom hogy folytassam-e ezt a titkos viszonyt a hugaval, ami kb 1 honapja tart. Megeri lecserelni? Sokat lelkizunk is viszonylag es nagyon jol megertjuk egymast. De a csalad mit szolna...

Nalatok volt mar ilyen? Hogy sult el a helyzet?


2022. okt. 14. 10:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

9-es, ez az oldal ilyen, ha nem birod akkor nem kell ellatogatni ide. Itt a kerdesek egy resze azert kerul kiirasra mert nevvel nem vallalna az ember, de anoniman viszont tanacsot ker. A tied minden volt csak tanacs nem, vagyis tok felesleges.


10-es, igen sajnos ennek a legetosege is fennall, teljesen jogos a valaszod.

2022. okt. 14. 10:58
 12/25 anonim ***** válasza:
39%
#11es kaptál választ is. Csak nem tudod értelmezni. Továbbra sem értem mitől van ekkora arcod miközben emberileg egy kalap szar vagy.
2022. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Igen kaptam valaszt kedves 12-es, de tuti nem toled, ergo felesleges a jelenleted.

Mindenki masnak koszonom szepen!

Szerintem lezarhatjuk a temat.

2022. okt. 14. 11:06
 14/25 anonim ***** válasza:
63%
Nővesz gerincet...
2022. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a nővérrel,hogy tanulási célzattal nézze végig miket művel a hugi veled.
2022. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

15-ös szerintem idealis megoldasa lenne a problemanak, kar hogy nem megvalosithato.

Mokas megoldasi javaslat:)

2022. okt. 14. 11:59
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Az lenne kiràly hogy ha benne lennének a 3-asba
2022. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17-es hat ha megoldhato lenne en nem zarkoznek el elole az tuti:D
2022. okt. 14. 12:09
 19/25 anonim ***** válasza:
73%
Na igen ez van amikor valakinek az agya leköltözik a farkába. Ebből már sehogy sem jössz ki jól. Mondjuk alapból morfondíroznék hogy akarjak-e komoly kapcsolatot olyannal akiknél a családi értékrend eddig terjed, de az már más kérdés. Titokban tartanám.
2022. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%

Most a saját véleményem inkább nem írom le...

Ha egy kicsit is fontos nektek a családi béke, zárd le a viszonyt, tartsd titokban és imádkozz, hogy a kiscsaj is így gondolja és ne akarjon bosszúból kitálalni...

2022. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!