Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ötleteket szeretnék, ki mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket szeretnék, ki mivel lepi meg a férjét/párját, hogy ne legyen egyhangú a szex? Vagy ha férfi vagy , mi az amire a legjobban vàgysz?

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 11:39
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:
39%

Nemtom szerintem nőként nem csak az én felelősségem, hogy a szex mindenkinek jó legyen.

Eleve én nagyobb kockázatot vállalok a szexszel, mint a férfi, mert társadalmi bélyegek meg hát terhesség, húgyúti fertőzés. Szóval mindek teperjek mindezért, ha a másik részéről eleve nincs meg a hajlandósság?

Másrészt, én azt szeretem, arra izgulok fel rendesen, ha a pasi be van rám indulva és ki akar elégíteni, majd' felfal a tekintetével és látom rajta, mennyire odáig van értem és úgy bálványoz, mint egy istennőt. Szóval ha ez eleve nincs, akkor én nem fogok egy pasinak ugrálni meg tenni magam meg erőlködni, hogy ne legyen unalmas neki, ha már eleve nincs meg az, amitől nekem nem unalmas.


Nemtom, én saját magamból kiindulva vallom, hogy ha a pasi megfelelően csinálja a dolgát, akkor nekem is sokkal több kedvem van kipróbálni dolgokat, hosszabb ideig szexelni, változatosabban szexelni meg hát jobban belelendülni, vagy akármi, míg, aki nem olyan jól szexel, azon én is túl akarok lenni mielőbb. Nem gondolom tehát, hogy csak az én felelősségem lenne feldobni egy rossz/uncsi szexet.

2022. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
#11 Te inkább ne szexelj, a férfiak is jobban járnak úgy.
2022. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Egy normális párkapcsolatban meg mindkét fél számára fontos a szex, és mindketten igyekeznek tenni érte, hogy jó legyen.
2022. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Látom a nőknek ezt is sikerült túlkombinálni.Írom ezt úgy, hogy én is nő vagyok.

Nyilván az ember szeretne a férje kedvében járni 15év után is. És mindezt úgy, hogy nem őt kérdezgetve, mire vágyik és mire nem, hanem spontán meglepetésként... 30/N

2022. okt. 14. 19:22
 15/15 anonim ***** válasza:
Elég sok spontán meglepetés lehetne. ;-)
2022. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!