Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kizáró ok ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kizáró ok ha egy fiúnak szőrös?

Figyelt kérdés

Nem várja el gyerekes módon,hogy a másiknak is az legyen, hanem elfogadja úgy ahogy van a másik felet az illető.


Alapból nagyon érzékeny a bőre emiatt borotválkozni/levágni nagyon nagy szenvedéssel tudja, mert 1 hónapig ég/vakarózik tőle.



2022. okt. 12. 10:58
1 2 3
 21/22 he84 ***** válasza:
A tudományban is olykor tévedhetnek és a tudománynak nincs sok köze ahhoz, hogy vannak olyanok is, akiket izgat a szőr simulása is. Lehet hogy te az épp kinővő szúrós, rövid szőrre gondolsz. Én viszont nem, hanem a puha teljesen kinőtt szőrről beszéltem/beszélek csakis. Meg még a jelenlegi barátomtól jól tudom hogy ingerli, izgatja őt a szőr is, nem pedig csökkenti mindezt és van bőven már tapasztalom orális szexben is, már 3 éve vagyunk együtt és jó a szex együtt. Aki jól és jó helyen nyal, annak soha nem kerül szőr a szájába, ez is tapasztalat, de tapasztalat nélkül is tudom ezt, így vélem. Ne vonj le téves következtetéseket kérlek, ha nem is ismersz. És jó lenne, ha nem néznél le engem ezért, ettől még értelmes vagyok,... Inkább az nem értelmes, aki nem hiszi el a másiknak, hogy igenis a szőr is stimulálhat. Inkább pont hogy ezzel te nem szereted burkoltan a szőrt, nem pedig én nem csupaszt. A csupasszal legfeljebb az a bajom, hogy nagyon erőltetett, túl elvárt sokaknál és legtöbbször szinte csak azt látok, ami bosszant és unom, még akkor is, ha engem nem annyira érint. Na meg a legtöbb nőtársamat sajnálom emiatt, hogy kényszerből teszik, még ha nem is minden nő. Bár olyanok is vannak, akik kényszerből teszik, úgy tesznek mintha nem kényszerből lenne. És igen, én valóban nem nyírom magam, mert kényszerből nem teszem senki kedvéért se, a bőröm is érzékeny és mert nem kosz, ahogy sajnos sokan rosszul hiszik. Ugyanúgy a testrészünk. Még rágen párszor nyírtam, kipróbáltam és egyéb okom is volt rá, na akkor derült ki, hogy érzékeny eléggé a bőröm, meg hogy macerás, pénz és időpocsékolás az egész. És az említett barátom szereti a szőrt is, sőt, általában pont hogy szeretné és örülök, hogy ő normálisan nem várja el soha és semmilyen részemen a csupaszságot, ami így helyes és így fogad el. De az se zavarná, ha néha szedném, ám jobban szereti, ha általában nem csupasz az adott nő, legfeljebb nem bánja, ha néha az rövidebb ideig.
2022. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar
2022. okt. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!