Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A magas lányok tágabbak/hossza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas lányok tágabbak/hosszabb hüvelyűek?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy a magas lányokhoz nagyobb pénisz "kell" e vagy nincs összefüggés. nem kell név vagy kor, csak tapasztalatok érdekelnek srácoktól és őszinteség a lányoktól. köszönöm!
2022. okt. 12. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem a magasság számít.


Egyik párom 160 centi volt, nagyon tág (nem éreztem rendesen őt) és nem értem végig nála 15,5 centivel. Utána másik párom 168 centi, szűk, és ha nem vigyázok tudok "koppanni" a végén.


De volt már olyan 156 centis lány akivel randiztam, megkérdezte hogy mekkora, mert rövid neki és koppan, fáj neki. Ember függő, nem magasság.

2022. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Koppan?
2022. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
#2: Szerintem arra gondolt, hogy eléri a lány méhét, ami nem lehet kellemes... :)
2022. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

A nöknél egyénenként változnak az olyan dolgok, mint mell és punci tulajdonságok. Ahogy nincs két teljesen egyforma pénisz sem, úgy nincs két egyforma punci sem. Hiába a magasság, nemmúlik rajta semmi. Van 150 magas csaj akinek a 13 centi teljesen becuppan, és ugyanakkora nő akinek felér a méhszájáig. Ugyanúgy 180 magas nő akinek a 12 centi is felér, míg másik akinek a 14 sem elég. Ráadásul a vastagságra való igények is ugyanúgy változnak. Általános szabál,nak az mondható el, hogy a technikás kúrás vagy gyengéd finom szeretkezés mindenképp élvezetes annak aki szereti a vadságot vagy epp a gyengédséget. Nem a farok mérete , hanem a figyelmesség és az ösztönösség miatt.

Csak úgy példának, nekem nincs nagy farkam, talán kicsit vastagabb arányaiban a szokásosnál, de ez sem biztos.

De nagyon ösztönösen, 99%ban bugyi letépős, falnak döntős, utólag a markolásom nyomát látható módon szorító, keményen oda lökős szexet csinálom, mert én ilyen vagyok.

A maradék a maszírozós, puszilgatós, csókoldatós alkalom amikor a test nagy része kap sok figyelmet.

Mert én ilyen ösztönös vagyok és minden csajom élvezte velem a szexet.

Nem a farkam miatt, hanem a módszerek miatt.

Bár volt aki azt mondta hogy vad, vagy lehengerlő, de egyik sem akarta hogy a szex eltűnjön köztünk. Mind a borzasztó természetem miatt nem kedvel.

Látod, a farok téma túl van pörögve... sokkal többet szamít az, hogy amikor megcsókolod akkor úgy szorítod e magadhoz mint ahogy sivatagban szomjazó veszi magához az első korty vizet, m vagy úgy mint aki túl akar lenni rajta és a puncira vár csak.

2022. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem magasság függő!

Ez a litánia, meg koppan b+

2022. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, én mindenkit felpontoztam (és pontozok továbbra is), jöhetnek még vélemények, tapasztalatok.

egy jó haverom elég sok csajjal volt együtt és neki volt egy extrém magas (közel 190 centis) barátnője akihez még ő is kicsi volt, más lányok pedig panaszkodtak arról hogy túl nagy, részben ezért (is) fogalmazódott meg bennem a kérdés hogy lehet e összefüggés, minden válasznak örülök és előre is köszi!

2022. okt. 12. 10:54
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

"4

Gyakorlatilag leírta a nagy semmit fél oldalon keresztül!

2022. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7


Kicsit meselt az almairol.

2022. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a hüvely méretéhez, tapasztalat...
2022. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0.0 összefüggés van, pont úgy mint a testmagasság, súly, kéz-, láb-, fül- stb. méretnek a péniszmérethez. Alacsony/magas partnerből is volt szűkebb/jobban táguló vica versa egyaránt.
2022. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!