Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, írnátok egy kicsit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, írnátok egy kicsit a reggeli merevedésről?

Figyelt kérdés

Mettől meddig tart? Mindig van? A korotok befolyásolja e? Ugyan olyan kemény? Stb.

Minden érdekel igazából 😅

Ma fogok ott aludni elsőnek a barátomnál, így szeretnék tájékozottabb lenni.


2022. okt. 10. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Változó. Van hogy egyáltalán nincs, van hogy részleges. Meg van hogy olyan kemény és sokáig tart hogy már imádkozol hogy lelohadjon hogy végre el tudj menni hugyozni
2022. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyon sok dolog függvénye :D

Mikor kelek, hányszor ébredek fel, milyen a hangulatom, mik a lehetőségek...

2022. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem szinte mindig van, sokszor éjszaka mikor megébredek akkor is. De ébredés után pár perccel elmúlik.
2022. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Tudom le fogtok pontozni. De nekem soha sincs. Ez a szexuális potenciámat nem befolyásolja, még most is egy öleléstől vagy egy puszitól feláll egyből. 39F
2022. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez rengeteg dologtól függ. Nekem egy időben volt, de csak elég ritkán akkor is. Amikor nem szexelek vagy maszturbálok pár hétig (nem nagyon van ilyen), akkor magától is van. Ha rossz passzban vagyok, stressz vagy depresszió gyötör, akkor sincs. Amúgy ez az én merevedésemet sem befolyásolta soha. De bazzeg, első reggel miután velem aludt egy új nő fiatalkoromban, akkor nem reggeli merevedés volt az, hanem hagyományos :D
2022. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Reggeli.
2022. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

pont úgy vagyok, mint a 4-es, kb. sosincs nekem reggel, de ettől függetlenül ha szükségem van rá, működik hibátlanul


35F

2022. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem olyan 20-25 éves koromig minden reggel volt, most 31 vagyok néha van, néha nincs de az is csak olyan fél merevség.

Ettől függetlenül nekem sincs potencia gondom.

2022. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kaje39 ***** válasza:
59%
Minden reggel van,10 percig legalább. Ha éjjel felébredek akkor is szinte mindig merev. 40 vagyok..
2022. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Általában hajnalban jelentkezik és mire a párom felébred és rá tudom venni a szexre, addigra elmúlik.
2022. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!