Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kalandot összehozn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandot összehozni személyiségfüggő dolog vagy tanulható?

Figyelt kérdés

Nekem sosem sikerült még ilyesmi, hogy buliban vagy egyéb eseményen csak úgy alkalmi szexre szedjek össze csajokat, igaz olyan sokszor nagyon nem is próbáltam. Ha beszélgetünk többet és találkozunk párszor, akkor haladunk lassan fokozatosan, előbb ölelés, csók végül szex is, de ez úgy egy pár alkalom leforgása alatt történik meg, nem egyetlen éjszaka alatt.

Nekem valahogy úgy látom több idő kell, hogy valaki megismerjen és értéket lásson bennem, hajlandó legyen lefeküdni. Azok akik rögtön elérik ezt, hogyan érik el olyan gyorsan azt a bizalmi szintet, jobban exponálják magukat? Ez leginkább kinézeten vagy a viselkedésen múlik? Bár lehet én alapból kicsit konzervatívabb nevelést kaptam és próbálok udvariasan közeledni mindig a lányokhoz, ami ebben az esetben ezt hozza magával. Mondjuk azt is olvastam, hogy a kötődési képesség is számít, ha nem tudsz biztonságosan kötődni, az eredményezi a sok egyéjszakást.



2022. okt. 9. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a kinézeten és a viselkedésen is múlik

N

2022. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tefuto kalanjaid is futo kalandok, csak ahogy mondod, más stilus vagy, nálad ehhez is kell egy minimális megismerés, szimpátia. Valoszinu te is olyan csajokat szursz ki magadnak sexinek és vonzonak, akik szintén igénylik elotte a kis kedvességet. Tanulhato, tudatosan megprobálhatsz rajta változtatni, de ha ki is probálod, a siker után azt fogod mondani ez nem a te stilusod. AMugy ez a buli után rogton "leszopott a csaj bamme" meg hogy rogton ágyban kotottunk ki aztán tobbet nem is láttam, nem igen van ám a valo életben. Leghamarabb ezek a dolgok hosszu távu ismerosok. Akikkel ha néha néha osszefutnak, akkor sex van. Vagy néha néha áthívják egymást magukhoz, de ismerik egymást hosszu távon. Csak errol épp nem beszél a fáma.
2022. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyébként szerencse függő, hogy éppen milyen hölgyet fogsz ki magad mellé, de persze onnan be is kell őt táncoltatni az ágyba. Olyan ez, mint a kígyóbűvölés, ott sem mindegy, hogy miként fütyülsz az állatnak. :)
2022. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Csak külső, megjelenés és stílus kérdése. Valószínűleg nem vagy annyira vonzó, hogy könnyű nőket szedj össze. Bár általában, akit éjjel 3-kor még nem vittek haza, az már a gyengébb minőség és köztük is akad bőven akik belemennek az egy éjszakásba buli után.
2022. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A társaságon és a környezeten múlik. Egy fesztiválra a nők alapból úgy mennek, hogy benne van a dologban, hogy este dugni fognak. Ráadásul már egymást is hergelik és itatják, mielőtt veled találkoznak. Egy diszkóban már ez kérdésesebb, de az sem rossz terep.


Ha te illedelmesebben, lassabban közelítesz a lányokhoz, ezt engedd el, vagy menj olyan helyre, ahol halljátok, amit a másik mond, pl. kocsmába. Én ott is szedtem már fel egyéjszakásra csajt, igaz, nem volt valami szépség. A lényeg az, hogy tanuld meg, ahogy a salesben mondjuk, lezárni az üzletet. Tehát ha elvagytok egy csajjal, kezdj el nyomulni rá. Ne várj a harmadik randiig azzal, hogy átöleld, tapizd az erogén zónáit. Ha valamit enged, menj tovább, majd kérdezd meg, hogy elkísérheted-e haza? Ha nemet mond vagy talánt, ne erőltesd, pláne, ha már ivott. Ha igent mond, akkor meg menj vele, és dugd meg.


Az a baj, hogy én is ilyen jólnevelt gyerek voltam fiatalon, és ma már tudom, hogy egy csomó tiszta ziccerem volt, de elcsesztem, mert nem tudtam a végén dűlőre vinni a dolgot: átölelni és megcsókolni a csajt, konkrét ajánlatot tenni neki, stb. Ha nem ezt csinálod, a csajok majd azt mondják, hogy balfasz vagy, de nem vagy te balfasz (emiatt), mert ők ugyanúgy izgulnak fordított helyzetben, ugyanúgy nem tudják, hogy mi legyen, csak ők nők. Viszont a férfiasság első lépcsője az, hogy bátornak kell lenned, és meg kell lépned ezeket a dolgokat.


Na, mindegy. Keress egy olyan közeget, ahol potenciális kúrópartnerek vannak, öltözködj normálisan, viselkedj céltudatosan és légy bátor. Sok sikert, kölyök!

2022. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5-re:

Nem vagyok az egyéjszakások híve, de ebbe az úriember/tapintatos/jófej srác hibába sokan beleesünk, főleg,ha van egy normál érzelmi intelligenciánk.


Érettségi után én is jófej srác voltam, legalább 2 esetben emiatt nem jött össze a szex. Alkalmiban egy szórakozóhelyen sosem a legjobb nőkre kell rámozdulni, hanem mindig az egyel kevésbé jókra. Nem kell taplónak lenni, de igen,kezdeményezni kell, beszéltetni kell a lányt. Meg kell találni a közös pontokat, amivel megerősíted a kezdeti szimpátiát benne. Mert ha nem vagy szimpi, akkor távolságtartó marad, vagy simán jön a "van barátom"szöveggel.

Arra rohadtul ne várj, hogy majd ő megy oda hozzád, még a legjobb pasikhoz is csak a leggátlástalanabb nők mennek oda.

2022. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!