Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új dolgokat kipróbálni?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új dolgokat kipróbálni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebben a témában szeretnék bizonyos kereteken belül mindent kipróbálni, viszont ha jön egy újabb ötletem barátnőm csak bólogat rá viszont neki soha semmilyen új ötlete nem jön…

Viszont attól tartók hogy csak miattam egyezik bele.

+segítség ha egy nővel tudnék nyíltan beszélgetni erről aki tud segíteni hogy mi normális és mi a túl sok.



2022. okt. 3. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nincs ezzel gond.

Én nő vagyok és kb. ugyanilyen. Nem nagyon vannak ötletem, de egyébként minden érdekel. Szóval örülök, ha a pasi mond dolgokat, de magamtól nemigen hoznám fel. Mert azt szeretem, ami neki jó és azt akarom csinálni. Szerintem ez is valami fétis, hogy megfeleljek, jó legyek és elégedett legyen.

2022. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális amire a barátnöd bologat és az a tul sok amire nem bologat A BARÁTNÖD.
2022. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem a kezdeményezős fajták, ritka a kivétel, persze van, de kevés.
2022. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szubmisszív a barátnőd. Mondj neki durva dolgokat és ha arra is bólogat akkor 100% hogy szubmisszív. Ennek én örülnék csak.

Domináns Férfi vagyok!

2022. okt. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!