Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 évesen érdemes elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen érdemes elmenni anyuka/fiatalos nagymama jellegű prostihoz? (Bakancslistás dolog,többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tényleg normális válaszokat várok,köszi.

A bakancslistámon szerepel, hogy egy anyuka jellegű hölgyhöz elmenjek.(ez már tizenx éves koromtól bennem van,a legjobb barátom anyja elég mély nyomot hagyott bennem:D)

Szeretnék megtapasztalni egy igazi érett hölgyet.Ilyen 45-55 éves közötti,de mivel ilyen korú hölgyek inkább idősebb urakat választanak így maradnak a prostik,szóval aki már volt a tapasztalatait leírná?Akár ide kommentben vagy privátba.



2022. szept. 28. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre vágysz és nem zavar a fizetett légyott akkor mi tart vissza???
2022. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elmentem részegen buli után 20 évesen prostizni. 16 éves korom óta nem szexeltem. Képeken elég jól nézett ki, stb. Kinyitja az ajtót mondom te jó ég ez egy boszorkány... Ráadásul közel 40, nem 28 lol. De nem mertem lelépni, mert féltem nem ér fel a lift mielőtt a strici kijön, úgyhogy bementem. Bekapta, olyan jól szívott, majdnem elmentem. Aztán a hátamra fektetett, beleült, és a kezeimet megfogta, melleire tette. Aztán fogta a fejem, és ráhúzta a mellére, hogy ezaz szopjad, miközben tartott és lovagolt. 5 másodperc múlva úgy elmentem, hogy az hihetetlen. Szóval fél órából lett kb 5 perc, de minden fillért megért
2022. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bàrmennyi idősen érdemes elmenni. +1 tapasztalat
2022. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!