Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket zavar ha a lánynak szőrös a popó luka? Kinyaljátok szőrösen is vagy csak csupin?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 03:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"#9 Nem csak szőrősen undi hanem maga az egész válasz a kérdéssel karöltve, hogy lehet ilyenekről beszélni? Gusztustalan. Megértem hogy valaki megcsinálja csak ketten az illetővel de hogy ilyenekről beszélni nem vagytok normálisak az százas!"


Elősször is kinek mi jön be.


Másodszor is eléggé zavar, hogy lepontoztak pedig a kérdésre válaszoltam a saját ízlésem alapján. Még annyit, hogyha kicsit szőrös csak az belefér, az még izgatóbb is ha csak kicsit az.

2022. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha minimalisan szoros az nem zavar de inkabb csupasz

Imadok popsit nyalni

19f

2022. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Imádom nyelvvel dugni a csajom ánuszrózsáját, de ha szőrős az idegesít és számomra nem is annyira szexi. Szerencsére a mostani barátnőmmel még nem fordult elő, hogy szúrt a segge, csak én szúrtam.
2022. okt. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!