Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavar engem 21 évesen,ho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar engem 21 évesen,hogy a 17 éves barátnőm első párja egy 45 éves fickó volt? Hogyan feledkezzek meg róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom,hogy nincs miért és borzasztóan rossz ez, de nagyon zavar a barátnőm múltja.

Az első "szerelme" egy 47 éves pasas volt pár hónapja,akivel el is vesztette a szüzességét. Nem akart belemenni, csak sodródott kb, a végén ki is derült,hogy csak kihasználták, de már nem aktuális a dolog.

Engem ez valamiért mégis borzasztóan nyomaszt, sokat gondolok rá,nem értem az érzést sem,ami van bennem ezzel kapcsolatban. Nyomaszt...

Mit tehetnék,hogy elengedjem ezt? Ti hogy álltok a párotok múltjához? Köszönöm szépen a segítséget


2022. szept. 27. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Azért zavar mert bizonytalan vagy saját magadban. Ha egy 21 éves fickó lett volna az előző pasija akkor azon aggódnál, jönnének a tudat alatti kétségek, hogy vajon jobb vagy-e nála, túl tudsz-e tenni rajta, tényleg rád vágyik-e és nem a másik pasira.
2022. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Semmi közöd hozzá! Nőlj fel, mert olyan vagy mint egy kisóvódás hisztigép!
2022. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért zavar, mert ezek alapján nem vagy biztos a barátnőd mentális állapotában, a szexuális orientációjában, ami benned aggodalmat kelt a saját státuszod felé. Hogy biztosan rád vágyik-e, illetve, hogy olyan típus-e, aki hajlamos elhajlani az e fajta fétise felé?
2022. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Jobban jársz ha ezzel a dologgal felhagysz, szóval ne firtasd, ezzel csak a kapcsolatotokat mérgezed. Képzeld, sok csaj van, akik így jártak, ezt nevezik életnek. Lehet hogy veled sem marad meg, és másik pasi után néz. Akkor azt hogy emészted meg? Nőj fel! Nekem is sok nőm volt míg leparkoltam a mostani barátnőmmel. Sőt, voltunk már exei is egymásnak! Ám jött az élet, és bumm!
2022. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha 17 évesen az első párod 45 éves, az korántsem nevezhető normálisnak. Nem akarok semmi negatív dolgot mondani, de nem szokványos mentalitásra vall, ezért aggódik a kérdező. Nevezhetjük "életnek", "tapasztalatnak", "magánügynek" meg hasonlóknak, és mondhatjuk a kérdezőnek, hogy "hagyd abba a rinyálást", meg hogy "ne gyerekeskedj már", illetve "mi közöd van hozzá", de ezek mind csak sablonszövegeket sablonemberek szájából. Igenis, van min elmélkednie jelen esetben és van mit megbeszélnie a párjával ezzel kapcsolatban, pont a hosszú távú kapcsolat érdekében.


Hagyjuk már a sablon dumákat az önbecsülésről és a kapcsolat előtti múltról....

2022. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Vitatkoznék veled 5-ös, hiszen a múlt olyan dolog amivel nem lehet mit kezdeni, megtörtént. A lány fiatal, szinte még gyerek, erre jön egy férfi- a kor mellékes- és(végre) nőként kezeli őt. Talán elviszi ide-oda, vásárl neki dolgokat, erre ő lefekszik vele. És? Ettől mentálisan "problémás" lenne? A büdös f aszomat azt! De azzal csak árt a kérdező, ha ez zavarja. Lépjen túl rajta, és legyen ő a fő f asz a lány életében, ne egy újabb p öcs.
2022. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Az ember múltja viszont a jelen személyiségének szerves része, ami kihatással van a jövőjére is!
2022. szept. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
7- es: ezt nyomtasd ki egy pólóra, és kezdd el árulni :D valami szerencsesütiben olvastad? A kérdező egy önbizalomhiányos gyerek, aki egy kislányt kér számon a tetteiért.
2022. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Ja igen, és az ilyen emberek esnek pofára, és botlanak meg mindenbe, mert állandóan hátraforognak, a múltba tekingetve, és nem figyelnek a jelen történéseire. Dmgóg fsz!
2022. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

"5


Először tanulj meg szöveget értelmezni, mert még az a fszsg is még nagyobb hülyeséggé válik amit írsz!


"Ha 17 évesen az első párod 45 éves"


Egy kicsit benézted!,

2022. szept. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!