Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik nem szeretik a lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem szeretik a lányokkal az anál szexet azoknak tényleg tetszik a lányok feneke?

Figyelt kérdés

Hallottam már pár embertől, hogy gusztustalannak tartják az anál szexet, viszont ugyanúgy tetszik nekik egy formás fenék mint bárki másnak.

Ez tényleg így van? Vagy csak azért mondják, hogy ne lógjanak ki a sorból, de a fenekük se izgató nekik?


2022. okt. 7. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, tényleg így van, valóban tetszik, attól hogy nem tenném oda
2022. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tetszik. Imádom markolászni, masszírozni a párom popsiját, de az análszex sohasem vonzott. És ez nem valószínű, hogy változni fog.
2022. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nőként nekem is tetszenek a formás férfi fenekek, de ki nem nyalnám.
2022. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tetszene attól??? Lábfetisiszta sem vagyok mégis tetszik ha egy csajnak jó lábai vannak.
2022. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) érdekelt, hogy hogy van ez, ezek szerint tényleg van ilyen.
2022. okt. 8. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a női fenék lehet akármilyen szépnek mondott. Tulajdonképpen nem is érdekel milyen formájú mert nem teszem oda. Csak elöl a szeméremdomb érdekel és ennyi. Akik szeretik az anál szexet ők biztosan jobban értékelik a nők popsiját.
2022. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!