Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehet itt olyan 20-30éves...

Lehet itt olyan 20-30éves lányokkal beszélgetni akik tudnak tyúkot,csirkétvágni? A beszólasokat mellőzzük,akinek nem tetszik,ne nézze ennyi!!

Figyelt kérdés
2022. okt. 4. 08:00
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Tudom hogyan kell, láttam már párszor. A lepucolásban segítettem is. De magam valószínűleg nem csinálnám. Nem lenne gyomrom hozzá. Az állattartás/gondozás része viszont benne van a jövőbeli terveimben.
2022. okt. 4. 09:24
 2/28 anonim válasza:
32 vagyok....
2022. okt. 4. 09:39
 3/28 anonim válasza:
Tudom hogy kell, de nem csinálom. Minek? Megveszem konyhakészen pár száz forinttal drágábban, és nem bajlódok vele.
2022. okt. 4. 09:45
 4/28 anonim válasza:
Tudom hogy kell (egy óvodás is megjegyzi ha látja párszor) de soha nem csináltam és nem is fogom.
2022. okt. 4. 09:56
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!☺️
2022. okt. 4. 10:01
 6/28 anonim válasza:
Csirkefeldolgozó üzemek környékén keresgélj🐤🐓
2022. okt. 4. 10:42
 7/28 anonim válasza:
#3 szerintem már lassan a boltban nem csak párszáz forinttal lesz drágább. Plusz ha nincs a boltban, akkor jó, ha az udvaron szaladgál pár.
2022. okt. 4. 10:59
 8/28 anonim válasza:

#7, Az udvaron szaladgálókat etetni is kell. Ha kiszámolod, hogy onnantól hogy mondjuk csibekénf megvetted és a levágásig mennyi pénzt költőttél rá meg fogsz lepődni hogy a boltban azért vehetsz még most is 20 db fagyasztott csirkét.


És nemcsak a boltban lesz egyre drágább, hanem értelemszerűen az udvaron szaladgálóknak is egyre drágább lesz a takarmány.

2022. okt. 4. 11:01
 9/28 anonim válasza:

#8

Csak azért az udvaron szaladgálók jó esetben nem tápot esznek, nem 1 négyzetméteren élnek és sokkal egészségesebbek.

2022. okt. 4. 11:05
 10/28 anonim válasza:

#9, Akkor is nagyságrendekkel többe kerül a tartások + állandó munka van velük. Ha azt az 1-2 órát amit a trágyás ólak takarításával töltessz, én a munkahelyemen töltöm csak a 2 órai órabéremből veszek 20 db egész csirkét a boktban. Még ha te levonod annak az 1 tyúknak az árából a takarmányok árát+ a munkadíjadat még te leszel minuszban.


Állatorvosok ellenörzik a húst mielőtt a boltokba kerül, szóval annyira egészségtelen csak nem lehet. Míg a tiédet senki nem ellenőrzi, simán bekajálhatsz velük egy fincsi fertőzést is.


De tudom, te az a fajta vagy aki szerint a kormány által pénzelt gonosz kimanók belekeverik a bolti áruba a mérget.

2022. okt. 4. 11:10
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!