Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne fokozatosan le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne fokozatosan le szokni a szexről ? N29

Figyelt kérdés
Hosszasan most nem boncolgatnam a miérteket, hosszú megfontolás után úgy érzem, nem szeretnék több kapcsolatot. Viszont kislány korom óta imádtam önkielégíteni és később szeretkezni is. Hogyan lehet erről fokozatosan le mondani? Elérni azt, hogy ne érezzek vágyat se maszturbálásra, se férfira?

2022. okt. 6. 01:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem beszélj olyan nőkkel, akiket úgy lefertőztek, hogy állandó hüvelygyulladással és hólyaghuruttal küzdenek, kb képtelenség kiírtani a baktériumokat, csak szinten tartani lehet őket, de azzal is magánorvosoknál van esélyed normál segítséget kapni. Csinálj egy számolást mennyibe kerül havi 2szer magándokihoz menni, 2 doboz hüvelyi ph helyreállító, antibiotikum, probiotikum aztán gomba megelőzésre is kúp.. és örülni fogsz hogy te ezt a kínt nem éled át plusz a pénzt költheted maldív szigetekre. Ha pedig ez sem segít menj el rosszlánynak, garantálom pár hét után a helyes pasikra akarsz majd ránézni sem...
2022. okt. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Most ez milyen kérdés? Beteg vagy ember?

Maszturbálni se akarsz?

Miért is?

Fertőzést kaptál és rohad a p*csád?

Bocs de ez totál nonszensz.

Arra már én is gondoltam hogy lassítanom kéne az önkielégítéssel mert kezdek nagyon depressziós lenni de nem megszüntetni akarom.

Amúgy meg nő vagy. Keress alkalmit. Mi a baj vele? Sok élnek így. Te meg tuti találsz olyat aki kapó rá.

jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!