Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fokozatosan el lehet érni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fokozatosan el lehet érni, hogy ne mindennap, csak heti egyszer kívánjam a szexet? (A barátnőm csak heti 1x akarja) Sikerült valakinek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Csattints fel egy erényövet, a kulcsát bízd a barátnődre! Aztán ha kívánós vagy is mindegy, max análisan tudod magad kielégíteni, ha ő nem enged ki.
2021. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordított a helyzet :D
2021. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is forditott. Kiégnek a pasik
2021. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#2, #3 detto, nálunk is ugyanaz a helyzet. :(
2021. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont hogy én akartam többször a szexet, pàrom meg heti 1-gyel elvolt. Én sajnos hozzá tudtam szokni ehhez mert a sorozatos visszautasítások után fokozatosan csökkent a libidóm is. Már nem volt kedvem kezdeményezni muvel tudtam h úgysem leszbelőle semmi. És egyszer csak azt vettem észre, hogy már elvagyok mint a befőtt, nem vagyok ideges esténként h nincs szex, beletörődtem a helyzetbe. Viszont sajnos belső feszültség az megvolt végig és ennek köszönhetően elkezdtem kajába folytani a 'bánatom'. Ugyhog ennek az lett a vége hogy híztam vagy 8 kilót. Megszivattam magam duplán. Most aztán meg h már szakítottam, már nem is kellenék senkinek úgy nézek ki:D

Lényeg hogy bele tudsz szokni a helyzetbe de ha nagyon nagy a különbség és nem hajlandó kompromisszumra a párod (pl néha bár nincs hozzá hangulata, a kedvedre tesz) akkor hosszú távon szerintem ez bukta lesz

24L

2021. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ismerős....

Sajnos én 2-3 naponta szeretném, a párom havonata!

Rohadt szar érzés és már én sem kezdeményezek :(!

2021. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is ott tartok hogy nem kezdeményezek. Nalam is ezt sikerült elérnie. Pedig imádtam vele a szexet. De az a passzivitás az mindent visz.


En azon agyalok hogy lehet több pasit kellene tartani, hogy tudják egymast helyettesiteni, ha nem birják. Vagy moat folyton cserelgetni kene őket? Csak az ugy nem jönne be..

2021. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy itt minden nő naponta kétszer akar szexelni... :D
2021. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Akivel erről szoktam beszélgetni, azt írta, hogy amikor nincs szex, kiveri.

#5 így jártam anno és szakítottam, utána lefogytam és azóta is figyelek erre, de nagyon rossz volt.

Még a nyitott kapcsolat, ami működhet, szerintem.

2021. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A nyitott kapcsolat nálam nem nyerő!

A páromat szeretem, úgy kívánom, mint még senkit az életben!

Vele szeretném átélni....

2021. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!