Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csaj könnyen beadja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj könnyen beadja a derekát akkor nem kell már szex után? Ha valakire várni kell fokozatosan enged dolgokat közbe adja a jeleket h tetszel neki akkor összejönnèl vele? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség.
2022. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem játssza meg magát.
2022. ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lojalitás.
2022. ápr. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Ismerek egy fiút. 1 évig nem feküdt le vele a barátnője. A végén már az motiválta, hogy ennyi időt, energiát beleolt. Azóta már eltelt fel év. Szerintem ők házaspár lesznek majd valamikor.En azt gondolom altalanossagban is igaz, hogy értékesebb az akiért meg kell küzdeni mint akiért nem.
2022. ápr. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Sok olyan párt ismerek akiknek már az első randin "minden is volt" (sőt olyat is akik privát partin, avagy swingerben ismerkedtek meg) és azóta is egy boldog párt, sőt családot alkotnak. Meg rengeteg olyat is akik a nagykönyv szerint haladtak és mégis szétmentek. Azon múlik mennyire passzol össze két ember, nem azon hányadik alkalommal fekszenek le egymással.
2022. ápr. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2 kapcsolatom volt, ami a "nagykönyv" szerint kezdődött. Randik, majd csòk, idővel szex.

Oké, a tiniszerelem tiniszerelem. A màsodiknál már idősebb voltam, az exem szó szerint mindent megtett, megpróbált, de vmi nagyon nem volt jó. Igazábòl a szex sem.

Na a 3. Kapcsolatomròl annyit, hogy 2 napig együtt dolgoztunk, elhívott randizni. Kb 2 óràs beszélgetés után csòk, majd hazarohanàs ès szex lett. Hozzámentem. Nem bántam meg semmit!!

2022. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dregor ***** válasza:
100%
Az, hogy mondjuk 1-2-3 randi után szex van nagyon nem befolyásol semmit a kapcsolat jövőjét tekintve. Aki azért nem tervez komoly kapcsolatot a másik féllel, mert túl korai volt a szex, amit mind a ketten akartak, az darálja le saját magát a cápáknak... :D
2022. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Csak olyan nő érdekel, lefektethetö.
2022. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!