Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki hogy még nem szoptak le?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy még nem szoptak le?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok (van kapcsolatom is már 5 éve), de még senki sem szopott le. Ez ciki?
2022. szept. 30. 23:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%
19-es nem zsarolás. De a nyalást a férfi se élvezi. Inkább nyalok egy cukros fánkot. De nyilván a párod öröméért megteszed. A szopás ugyanez. Nincs itt játszmázás vagy zsarolás. Holnaptól nem nyal és ennyi.
2022. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%
Megkérdezném a barátnőm őszintén mi az oka első körben. Ha észerű magyarázatot ad akkor rá lehet talán vezetni vagy elfogadni a magyarázatát. Ha nem akkor bizony sajnos ő egy önző nő. Borítékolom neked előbb utóbb szex sem lesz. Valahol a szexben ott kellene lenni ,hogy az örömet okoz nekem ha a páromnak örömet okozhatok. Ismerem milyen az önző nő hiszen sajnos ilyen nővel élek aki már a hatsóját sem hajlandó megmutatni. Szóval , vigyázz!
2022. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
83%
22-es hány éves vagy? És mióta házas? Van szeretőd?
2022. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 NTBS ***** válasza:
100%
Nem, de a pároddal kellene beszélni.
2022. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
22-es tévedsz a nyalás (jó , és gondozott kopasz pinát ) nagyon élvezetes tud lenni . Én már volt hogy elélveztem egy jó nyalás közben .
2022. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem tudod milyen érzés. Ha tudnád és azután mondanád hogy neked ez nem olyan "hűdejó", és le tudsz élni egy életet nélküle, akkor kívánom hogy még 10× ennyi ideig legyél a pároddal.


De mivel ez nem így van, mindenképp érdemes vele erről beszélni (de csak akkor ha nagyon kíváncsi vagy milyen. Semmiképp nem javaslom hogy megcsald, és azt sem hogy frusztráld azzal hogy tegye meg)

2022. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3éves kapcsolatom volt amiben nem nyaltak ki, de ő nem is akarta, hogy csináljam neki. Engedd el ez elég fura, hogy 5év alatt nem képes leszopni, de te kinyalod.
2022. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!