Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki hogy még nem szoptak le?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy még nem szoptak le?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok (van kapcsolatom is már 5 éve), de még senki sem szopott le. Ez ciki?
2022. szept. 30. 23:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
Rég kirúgtam volna az ilyen prűd nőt.f
2022. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én is ismerek olyat, aki otthon bőrszerkóban lovagolja apát (a férjet), de az orált elutasítja és működik így a kapcsolat. Ha megvan a megfelelő kémia, kielégülés, akkor szerintem lehet élni a helyzettel. De nyilván a kérdés feltevéséből már látszik, hogy nem a hölggyel fogsz megöregedni, így valszeg eljön majd a nap, amikor kipróbálhatod mással.
2022. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
32%
Én ki nem nyaltam volna. Ha undorodik a péniszedtől, akkor te is a pinájától. Ami gyanítom még büdös is. Neki volt előtted más pasija?
2022. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem ciki. Szerintem együtt lehet élni ezzel, mert amúgy nem az élvezetek csúcsa a cumi. De lehet, hogy tényleg nem passzoltok egymáshoz, ha a csajod egyszer sem vállalja be, ellenben elvárja a lefetyelést.
2022. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
67%

Figyu, alapjáraton nem érdemes ez alapján élni, hogy mi ciki és mi nem. Ne akarj a társadalom elvárásainak megfelelni, ne legyen ez szempont.


Másfelől nem jó ezt olvasni, hogy vágynál az orálra, de a barátnőd nem szeretné megadni neked. Beszélgettetek erről mélyebben? Ténylegesen kifejezted neki hogy jólesne neked az ilyen jellegű kényeztetés? Megkérdezted hogy miért nem szeretné, miért viszolyog tőle? (Lehet, hogy traumája vagy valami félelme van, amit odafigyeléssel és szeretettel simán fel lehetne oldani)


Az előző válaszolókra ne hallgass, akik azt javasolták hogy te se nyald ki akkor, és hasonló remek dolgok. Ne játszmázz a kapcsolaton belül semmiképp, ne legyenek ilyen kicsinyes bosszú dolgok.


Ugyanakkor ha az lenne az eredmény, hogy megoldhatatlan, és egyszerűen nem lesz hajlandó orálozni, akkor próbáljatok valamilyen kompromisszumot kötni. Vagy akkor szakítsatok, ha nem passzoltok. De játszmázás, bosszúállás stb ne legyen.

2022. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%
15-ös miért kellene neki kinyalnia? Egy p*na ugyanolyan undorító, mint egy f*sz. Ha nem lenne szexualitás. Hagyjuk már a hülyeségedet, h ő azért nyalja ki. A megbeszélés része az ok.
2022. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%
16os, azt kell feltételeznem hogy nyomorult vagy, vagy troll.
2022. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
83%
Bármit feltételezhetsz, igazából nem érdekel. Nem értem a logikádat. Az orális szex az adok-kapok. Ennyi erővel adhatsz nekem 5 ezer forintot én meg nem adok cserébe semmit. Tetszene? Ha nem szeret szopni a csaj, ok, de azért egyszer leszophatná szegény fiút. Vagy te is egy nő vagy, akkor viszont nem vitatkozok veled.
2022. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell a párkapcsolaton belül játszmázni, miért kellene a szexet arra használni hogy manipuláld a másikat, miért kell vele büntetni? Nem nyalom ki a csajt csak azért, mert ő nem szop le? Ez most komolyan normálisnak hangzik neked? Ettől jobb lesz a helyzetük, ettől aztán minden egészséges lesz és rendben lesz? Bullshit. A szexbe nem szabad elvárásokkal belemenni, és nem szabad zsarolni . Ha nem illenek össze, és a srác nagyon vágyik az orálra, és nem találnak megoldást, akkor szakítani kell.
2022. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

19.

"A szexbe nem szabad elvárásokkal belemenni,..."

Szerintem kellenek az elvárások, különben kihasználhatnak. Ez nőkre különösen igaz, de férfiakra is. Az egyik legfőbb elvárás a kölcsönös örömszerzés. Az az ideális, ha találkoznak az igények. Ha mégse, akkor bizonyos fokig kompromisszum-képesnek kell lenni. Ha egy fokon túlmegy ez, akkor az egyik fél kielégítetlen marad.

Nekem nem az élvezetek csúcsa az orál, mint már fentebb írtam. De ha valaki ezen kattog, ez teszi kielégülté, akkor ne ilyen lánnyal kezdjen, mint a kérdező.

2022. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!