Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csaj csak akkor keres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj csak akkor keres amikor egyedül van akkor feltehetőleg csak dugni akar?

Figyelt kérdés

Amiatt gondolom ezt mert ha komolyat akarna akkor nem jönne össze mindig valamivel hanem engem akarna.

Mert szerintem fura az ha majd szakit akkor jönne hozzám. Itt nem a szeretet miatt lesz velem ha össze jönnénk.


2022. szept. 26. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne nyavajogj hanem dugj ezerrel, nem kell rögtön össze házasodni!!!
2022. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Összejönne valamivel? Írd át a kérdést, mert így zagyva!
2022. szept. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most akkor dugtok vagy nem? Mert ha igen akkor tényleg csak azt akarja ha meg nem akkor nem is fogtok.
2022. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni igen.
2022. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tetszik neked a csaj vagy sem? Akkor mit filózol rajta??? Hozzáteszem, ha van pasija akkor meg miért keressen? Búbold meg és majd elválik mennyire passzoltok.
2022. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy csak dugni akar, én élnék a lehetőséggel ha én is egyedül lennék és tetszene a csaj.
2022. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért mikor kellene keresnie amikor fickója van? :D Ne légy mamlasz élj a lehetőséggel, a többi majd elválik utána.
2022. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!