Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartnerem napok óta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnerem napok óta hanyagol szexuális értelmében, a társaságomat azonban ugyanúgy keresi, beszélgetünk stb. Barátság extrákkal a kapcsolat. Kérdésemre azt mondja, hogy sok a stressz, nem igényli most. Mit tehetek, nekem nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés

2022. szept. 24. 09:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Mivel keresi a társaságod, nem hanyagol el, beszélgettek, valoszinu tenyleg sok a stressz most körülötte. Hagyd most a szexel, attol hogy szexkapcsolatban vagytok, ugyanugy nő marad aki ha stresszes nem kivánja (ugyanugy mint nehany pasi). Annyit tehetsz hogy vársz, és beszélgess vele mi a baj, hátha jot tesz neki hogy kibeszélheti a gondokat.
2022. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő (39) … hajlamos vagyok ilyenkor sajnos kombinálni…
2022. szept. 24. 09:28
 3/23 anonim ***** válasza:
38%
Ilyet még nem hallottam, hogy egy BE-nak nevezett dologban tényleg a barátság dominál és nem a szex. Vannak más barátaid, akikkel tudsz jókat beszélgetni, akik keresik a társaságod? Ha igen, ha nem, szerintem becsüld meg, hogy itt van valaki, akivel egy igazi, mély kapcsolatot tudsz ápolni. Annyira fontos a szex? A beszélgetés nem fontosabb, nem ad hozzá többet az életedhez? Ha nem, akkor hagyd ott ezt az embert, és keress valakit, akivel csak szexelhetsz és neki is ugyanolyan központi eleme az életnek a szex, mint neked.
2022. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, nem írtad le, azt hittem a pasi vagy. De forditva is szerintem igy van. Majd visszatér minden a régibe.
2022. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De nagyon sokat jelent a beszélgetés is, sőt! Nekem nagyon fontos ez az ember, eszem ágában sincs otthagyni! Csak megijedek, hogy többet nem kellek már…. :(
2022. szept. 24. 09:35
 6/23 anonim ***** válasza:
Lehwt kell neki egy kis idő ha tényleg sok minden összejön és olyankor valahogy nem megy .De ha mar hosszabb ideje tart akkor jó kombinálsz!
2022. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az nem ér többet, ha a fejedben vagy a lelkedben levő tartalmak miatt kellesz neki? Ha emberileg értékel. Mi van akkor, ha már nem kíván (aka "nem kellesz neki"), vagy hirtelen aszexuális lett valami oknál fogva? De amúgy értékel, szívesen beszélget veled, minőségi időt akar veled továbbra is tölteni. Akkor kukázod, mert nincs szex? El tudnád viselni azt a verziót? Csak azért kérdezem, mert hogy azt írtad, megijedtél, hogy nem kellesz már. Ha a tested nem kell neki (mint ahogy most ez a helyzet), akkor mi van, akkor mihez kezdesz?
2022. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha a testem nem kell, bár eddig meg odavolt érte, tehát nem értem az egészet, akkor természetesen elfogadom, erőltetni nem lehet semmit. Viszont nekem szükségem van a testi együttlétre is, akkor ehhez kénytelen leszek partnert keresni. Amire bár van ezer jelentkező mindig, nálam nem így működik….
2022. szept. 24. 09:48
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
Ha keresel olyat, aki szívesen szexel veled, attól még vele a barátság megmaradhat. Jó lesz ez, sok sikert.
2022. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Csak én őhozzá vonzódom, jelenleg nehezen tudok most mást elképzelni. Nem vagyok pillangó típus…
2022. szept. 24. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!