Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nyugat meg mindenkit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyugat meg mindenkit a szex, szexuális dolgok? Ezt hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokaktól hallom, olvasom itt, hogy a szexnek milyen jó hatásai vannak. Hogy oldja a stresszt, a feszültséget, boldoggá tesz, önbizalmat ad, és még nagyon sok ilyen dolgot. Meg hogy van akinek segít az elalvásban is a szex vagy m@szturbálás.

Lehet én csinálok valamit baromi rosszul, de én a szextől csak még idegesebb leszek. Igaz még csak 2 partnerem volt, de ha láttam, hogy rövid időn belül szex jön bepánikoltam, a bizonyítás, a feszengés és minden egyéb miatt, én mindig csak túl akartam esni rajta. Szoktam randizni, de ha a férfi elkezd velem flörtölni, és látom, hogy testileg vonzónak talál azonnal jön a pánik és menekülnék. Most van egy férfi akivel eddig 2 randink volt, de már előtte ismertem. Amíg csak ismeretség volt, addig jól elvoltam vele, és szó szerint még meg is tetszett, de megint látom a jeleket és menekülnék… Én nem tudom, hogy mi a frászt csináljak, mert vele igazán szívesen kipróbálnám milyen is ez, mert tényleg, szerintem kölcsönös a vonzódás, de már előre félek, hogy borzasztó lesz mind a kettőnknek, és miattam… 24N



2022. szept. 19. 23:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem nyugat, hanem kelet.
2022. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!